Dom wiejski w Toskanii z lekcjami gotowania

 • Zameldować się:
  Sprawdzić:
 • X
 • 2 Dorosli
  0 Dzieci
[X] zamknij
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0

Theme holidays
wakacje w wiejskim domu
Real Agroturystyka w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie w pobliżu Florencji
Gospodarstwa wiejskie z winnicami w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie na wzgórzach Florencji
domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne blisko morza
Toskania dom wiejski blisko morza
Wakacje na farmie nad jeziorem
Basen
Wille z basenem
gospodarstwo z basenem
Dom z basenem w Toskanii
twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech
wesela wiejskie
Wesela w Toskanii na farmie, willa
Ślub w willi lub zamku
Farmy dla nowożeńców we Włoszech
romantyczna ucieczka w wiejskim domu
Centrum odnowy biologicznej
Gospodarstwa wiejskie w Toskanii ze spa
Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z lekcjami gotowania
ZOBACZ INNE > UKRYJ INNE > >

Spędzasz wakacje w Toskanii i chciałbyś dowiedzieć się więcej o kulturze tego pięknego regionu? Zabawny i smaczny sposób może być tym, aby zbliżyć się do lokalnej kuchni! Teraz, gdy czujesz się bardziej zrelaksowany i masz czas, aby wypróbować wszystkie czynności, których zwykle nie możesz zrobić w ciągu roku, a może lekcje gotowania w typowym wiejskim domu w Toskanii ?

Lekcje gotowania w Agriturismo, aby poznać receptury tradycji toskańskiej

Istnieje wiele gospodarstw rolnych, które organizują lekcje gotowania , a Toskania jest jednym z najbardziej cenionych włoskich regionów dla tradycji kulinarnych i winnych. Nie tylko wspaniałe krajobrazy, piękne miasta i wsie, przyjaźni ludzie, ale także wiele przepysznych przepisów.

Podczas zajęć kulinarnych organizowanych przez Agroturystykę w Toskanii nauczysz się gotować te tradycyjne przepisy , w większości bardzo proste potrawy pochodzące z tradycji kraju, wykonane z kilku dobrych składników - pomyśl tylko o pappa al pomodoro, panzanella , ribollita, a nawet podstawowe produkty, takie jak chleb, ściśle głupie, które w połączeniu z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, wylewane na surowo na gorącym pieczywie wystarczą, by stworzyć smaczną przystawkę.

Nie tylko toskańska kuchnia w zajęciach kulinarnych na farmie w Toskanii

W gospodarstwie właściciele lub szefowie kuchni nauczą Cię, jak gotować typowe toskańskie menu z produktami gospodarstwa i innymi lokalnymi. Zaczynając od słynnego toskańskiego grzanego przystawek, przechodząc przez pierwsze dania, takie jak gnudi z ricottą i szpinakiem, pappardelle z dzikami i testaroli, lub bardziej skomplikowaną flaczki i lampredotto, aż do rosticciana i florenckiego steku, a kończąc na typowych słodyczach , takie jak castagnaccio lub cantuccini. Weekend lub tydzień może być ok, aby nauczyć się podstaw i praktyki, a następnie w domu z przyjaciółmi.

Dostępne są również lekcje gotowania na temat kuchni wegańskiej , makrobiotycznej , wegetariańskiej i bezglutenowej , a dla najmłodszych - także farmy edukacyjne, które organizują również sesje kulinarne!

Wybierz jedną z naszych propozycji dla Domostwa z lekcjami gotowania , które lubisz najbardziej i zarezerwuj kurs, aby nauczyć się gotować dania kuchni toskańskiej i włoskiej podczas świątecznego jedzenia i wina !

Zaznaczone właściwości - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z lekcjami gotowania

See all

Śledź nasna portalach społecznościowych