Dom wiejski w Toskanii z lekcjami gotowania


Wakacje na farmie w Toskanii z lekcjami gotowania

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Spędzasz wakacje w Toskanii i chciałbyś dowiedzieć się więcej o kulturze tego pięknego regionu? Zabawny i smaczny sposób może być tym, aby zbliżyć się do lokalnej kuchni! Teraz, gdy czujesz się bardziej zrelaksowany i masz czas, aby wypróbować wszystkie czynności, których zwykle nie możesz zrobić w ciągu roku, a może lekcje gotowania w typowym wiejskim domu w Toskanii ?

Lekcje gotowania w Agriturismo, aby poznać receptury tradycji toskańskiej

Istnieje wiele gospodarstw rolnych, które organizują lekcje gotowania , a Toskania jest jednym z najbardziej cenionych włoskich regionów dla tradycji kulinarnych i winnych. Nie tylko wspaniałe krajobrazy, piękne miasta i wsie, przyjaźni ludzie, ale także wiele przepysznych przepisów.

Podczas zajęć kulinarnych organizowanych przez Agroturystykę w Toskanii nauczysz się gotować te tradycyjne przepisy , w większości bardzo proste potrawy pochodzące z tradycji kraju, wykonane z kilku dobrych składników - pomyśl tylko o pappa al pomodoro, panzanella , ribollita, a nawet podstawowe produkty, takie jak chleb, ściśle głupie, które w połączeniu z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, wylewane na surowo na gorącym pieczywie wystarczą, by stworzyć smaczną przystawkę.

Nie tylko toskańska kuchnia w zajęciach kulinarnych na farmie w Toskanii

W gospodarstwie właściciele lub szefowie kuchni nauczą Cię, jak gotować typowe toskańskie menu z produktami gospodarstwa i innymi lokalnymi. Zaczynając od słynnego toskańskiego grzanego przystawek, przechodząc przez pierwsze dania, takie jak gnudi z ricottą i szpinakiem, pappardelle z dzikami i testaroli, lub bardziej skomplikowaną flaczki i lampredotto, aż do rosticciana i florenckiego steku, a kończąc na typowych słodyczach , takie jak castagnaccio lub cantuccini. Weekend lub tydzień może być ok, aby nauczyć się podstaw i praktyki, a następnie w domu z przyjaciółmi.

Dostępne są również lekcje gotowania na temat kuchni wegańskiej , makrobiotycznej , wegetariańskiej i bezglutenowej , a dla najmłodszych - także farmy edukacyjne, które organizują również sesje kulinarne!

Wybierz jedną z naszych propozycji dla Domostwa z lekcjami gotowania , które lubisz najbardziej i zarezerwuj kurs, aby nauczyć się gotować dania kuchni toskańskiej i włoskiej podczas świątecznego jedzenia i wina !

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z lekcjami gotowania

Choose your region: - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!