Trentino Agriturismo dla dzieci


Agriturismo w Trentino Alto Adige z dziećmi

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz spędzić wakacje z dziećmi? Zapoznaj się z naszą ofertą wakacji dla dzieci w Trentino Alto Adige i wybierz między Domami, Hotelami, Apartamentami i Nocleg ze śniadaniem, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin podróżujących z dziećmi. Będziesz mieszkać kilka dni pełnego relaksu w kwaterach otoczonych zielenią w jednej z wielu dolin Trentino lub na farmach w pobliżu uroczego miasta Trento .

Wakacje w Trentino Alto Adige w gospodarstwie przyjaznym dla dzieci

Wśród naszych przyjaznych dzieciom domków w Trentino Alto Adige znajdą Państwo obiekty dostosowane do potrzeb rodzin, z dużymi terenami zielonymi, apartamentami i wygodnymi dużymi pokojami z łóżeczkami, łóżeczkami i krzesełkami. Ponadto, będzie również plac zabaw dla przyjemności dla dzieci, a czasem także usługi dla opiekunek do dzieci , jeśli chcesz wyruszyć wzdłuż forsownych tras dla dzieci lub wziąć udział w degustacji wina w piwnicach w okolicy.

Wśród gospodarstw rolnych dla dzieci w Trentino znajdują się również gospodarstwa ze zwierzętami, w których dzieci mogą zobaczyć kucyka, osły, krowy, kozy, kaczki i gęsi z bliska oraz Gospodarstwa Dydaktyczne, które organizują warsztaty i zajęcia na wsi, aby odkryć rośliny, zwierzęta, produkty ziemi i tradycje terytorium i świata wiejskiego. A dla tych, którzy chcą wziąć lekcje jazdy konnej, aby nauczyć się jeździć konno, nie brakuje chat z jeździectwem .

Zaplanuj weekend lub dłuższy pobyt w domu dla dzieci w Trentino Alto Adige, w cichym otoczeniu z dala od zgiełku miasta. A jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zapoznaj się również z ofertami rodzinnymi.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwo dla dzieci w Trentino Alto Adige

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!