Relaksujące wakacje w Spa w Toskanii


Dom w pobliżu łaźni termalnych w Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Toskania jest krajem bogatym w naturalne źródła wody o właściwościach leczniczych i terapeutycznych . Wiele z nich znajdują się w pobliżu miast sztuki i może być okazją do połączyć wypoczynek kulturowego pobyt wellness w Toskanii w gospodarstwie lub B & B w okolicy, ciesząc relaks, prawdziwej jedzenie, doskonałe wina i na świeżym powietrzu, takich jak spacery, przejażdżki rowerowe i przejażdżki po szlakach.

Kiedy potrzebujemy odprężającego urlopu , od razu myślimy o Domu z Wellness lub pięknym spa, w którym można wygrzewać się w łaźniach, błocie i masażach. Oczywiście wiemy, że te usługi nie zawsze są tak tanie, dlatego tutaj jest rozwiązanie: wśród wielu uzdrowisk Toskanii jest kilka całkowicie darmowych , otwartych dla wszystkich, i dla tego bardzo zatłoczonego, w którym zawsze, gdy tylko poczujemy lubię to. Ponadto, wysoka temperatura tych wód termalnych pozwala na weekend welness w naturalnym spa o każdej porze roku.

Darmowe kąpiele w Bagni di San Filippo

Mało znane przez turystów bezpłatne kąpieliska Bagni di San Filippo znajdują się na południu Toskanii, pomiędzy Val d'Orcia i Mount Amiata w sugestywnym miejscu zanurzonym w zieleni lasu, w pobliżu Pienzy . Charakteryzuje się temperaturą ponad 50 ° i stężeniem minerałów, tutaj wody stworzyły białe osady wapienne, które kontrastują z zielenią drzew i błękitem nieba w słoneczne dni, czyniąc krajobraz tak wspaniałym.

Darmowe kąpiele Bagno Vignoni

Bagno Vignoni Free Baths , położone kilka kilometrów od Sieny, płynie w temperaturze około 50 ° w dużym basenie rzymskim, który jest także rynkiem miejskim, Piazza delle Sorgenti , gdzie para gorącej wody tworzy wspaniały efekt sceniczny. Aby zanurzyć się w wodach Łaźni, trzeba jednak przenieść się pod Parco dei Mulini, gdzie w płaskiej okolicy między zaroślami Morza Śródziemnego , u stóp wapiennego klifu, znajdują się baseny, w których woda płynie z placu przez wioskę aż do Parco dei Mulini.

Bezpłatne Spa: Terme di Saturnia

Free Baths of Saturnia to prawdopodobnie najbardziej znane uzdrowiska w Toskanii. Położony w sercu Maremma , w Manciano, w nieskażonej przyrodzie , woda wypływa w 37 ° C i pozwala na zdrowe kąpiele zarówno latem, jak i zimą. Głównymi wodospadami i najbardziej znanymi są Cascate del Mulino , siarkowodna woda bogata w sole mineralne i siarkę, które naturalnie wykopują małe baseny w skale.

Bezpłatne uzdrowiska: Terme di Petriolo

Zanurzone w krajobrazie o wyjątkowej urodzie, Free Baths of Petriolo są jednymi z najbardziej znanych w Toskanii. W pobliżu Sieny naturalne baseny Petriolo powstają naturalnie ze złóż wapienia i siarki. Położone wzdłuż rzeki Farma źródła te są otoczone bujną przyrodą, a woda o temperaturze 43 ° C pozwala zanurzyć się w każdej porze roku.

Bezpłatne Spa: Terme di San Casciano dei Bagni

W pobliżu granicy z Toskanią znajdziesz bezpłatne kąpieliska San Casciano dei Bagni , z ponad czterdziestoma źródłami termalnymi, które płyną w średniej temperaturze 40 ° i które są takie same, budowane i używane przez Rzymian. Warto wybrać się na wycieczkę przed lub po kąpieli w miejscowości San Casciano dei Bagni, zaliczanej do najpiękniejszych wiosek we Włoszech.

Rzuć okiem na nasze Gospodarstwa, Pensjonaty, Apartamenty, Rezydencje i Wille na wakacje wellness w Spa w Toskanii !

Zaznaczone Właściwości - Dom w pobliżu łaźni termalnych w Toskanii

Spójrz na powiązane przedmioty - Dom w pobliżu łaźni termalnych w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!