Gospodarstwo ze stajniami w Lombardii


Jazda na koniu: Dom wiejski w Lombardii ze szkołą jazdy konnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz spędzić weekend w siodle z dala od wszystkich i wszystkiego? Niezależnie od tego, czy jesteś już w stanie jeździć, czy chcesz się uczyć, możesz wybrać pobyt w gospodarstwie agroturystycznym ze szkołą jazdy konnej w Lombardii, w naszych domach w pięknych, naturalnych sceneriach, gdzie możesz robić zajęcia na świeżym powietrzu i rozładować stres w jednych z najbardziej wymagających zajęć. piękne miejsca w Lombardii. Prawdziwa oaza dobrego samopoczucia, w której można spędzić kilka dni z rodziną, dziećmi lub przyjaciółmi.

Gospodarstwa z stadniną koni i końmi w Lombardii

Nasze gospodarstwa z stadniną koni w Lombardii oferują kursy i lekcje jazdy konnej dla dorosłych, dzieci i dzieci z wykwalifikowanymi trenerami. Jeśli jesteś już doświadczonym jeźdźcem, ich doświadczony personel poprowadzi Cię do jazdy konnej po pięknych ścieżkach wijących się wśród wzgórz Lombardii, w pobliżu średniowiecznych wiosek lub wzdłuż brzegów jeziora Pad, jeziora Garda lub jeziora Como.

Nigdy nie jest za późno na naukę! Zaledwie kilka lekcji, aby mieć piękną jazdę w wolnym tempie. Bez względu na poziom umiejętności i aklimatyzację zwierząt, Farmy ze stajniami w Lombardii , Farmy Edukacyjne lub tylko Gospodarstwo ze zwierzętami lub powiązane farmy w pobliżu miejsca zakwaterowania, możesz zbliżyć się do koni, zaaklimatyzować je, zapoznaj się z nimi, naucz się dbać i jeździć nimi, aby uczestniczyć w wycieczkach konnych organizowanych przez agencję.

Spójrz na naszą propozycję farmy ze stajniami w Lombardii i wybierz najbardziej odpowiedni do twoich potrzeb i twoich pragnień na wakacje konno w Lombardii.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!