Parki dla dzieci Włochy


Wakacje z dziećmi: parki rozrywki

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Możliwości dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wakacje we Włoszech, są liczne, począwszy od gospodarstw edukacyjnych, które organizują zajęcia edukacyjne, farmy z placem zabaw, gdzie dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu do gospodarstw z opiekunkami, w których rodzice mogą poświęcić kilka godzin na odpoczynek i powierzyć dzieciom fachowe ręce. Jeśli jednak to wszystko nie wystarczy, jeśli twoje dzieci będą prosić o więcej, możesz połączyć wakacje w wiejskim domu w dzień nieokiełznanej zabawy oferowanej przez wiele parków rozrywki, parków rozrywki i parków rozrywki w całych Włoszech.

Parki dla dzieci w północnych Włoszech

Zacznijmy od najbardziej znanego parku rozrywki we Włoszech , Gardaland , niedaleko jeziora Garda , w prowincji Werona , doskonałego miejsca na wakacje z dziećmi . Park oferuje dziesiątki atrakcji od spokojniejszych po te poświęcone najodważniejszym, aw pobliskim akwarium Gardaland Sea Life Acquarium znajdują się czołgi tematyczne, które rekonstruują naturalne siedliska, w których można podziwiać liczne gatunki zwierząt , od najbardziej znanych po najdziwniejsze i najbardziej egzotyczne. Kilka kilometrów od Gardaland, w Lazise, ​​w otoczeniu zieleni i karaibskiej atmosfery , znajduje się park wodny Caneva z zapierającymi dech w piersiach zjeżdżalniami. W godzinę od jeziora Garda znajduje się Leolandia , pierwszy park rozrywki we Włoszech poświęcony rodzinom z dziećmi . Oryginalnie Minitalia, z 160 reprodukcjami miniaturowych pomników, nadal obecna, została później przekształcona w Leolandia i dziś gości atrakcje, pokazy i najbardziej uwielbione postacie z kreskówek, takie jak Świnka Peppa i Masza i Orso. Jeśli mieszkasz w okolicach Rimini lub Rawenny, proponujemy zabrać dzieci do Włoch w miniaturze , gdzie 273 miniatury dokładnie odtwarzają włoskie dziedzictwo architektoniczne, otoczone kolorowymi kwiatami, zielonymi roślinami i trawnikami lub parkiem Mirabilandia . Otoczona zielenią , obejmuje część obszarów wokół 3 jezior i jest podzielona na siedem obszarów tematycznych, oferujących liczne atrakcje dla wszystkich, młodych i starych.

Parki dla dzieci w środkowych Włoszech

Jeśli jesteś na wakacjach w wiejskim domu w Toskanii, pomiędzy Livorno i Grosseto , proponujemy udać się do Cavallino Matto największego parku rozrywki w Toskanii , położonego w Marina di Castagneto Carducci w sosnowym lesie z widokiem na plażę, która oferuje wiele atrakcji dla atrakcje dla dzieci i adrenaliny dla osób starszych. W miejscowości Pratolino, na wzgórzach Florencji , Gigante to największy park rozrywki w Toskanii, położony w lesie dębów, to perła dla miłośników przyrody i sportu, która może tu spróbować swoich sił na 16 różnych trasach. Największy park rozrywki we Włoszech znajduje się w Umbrii , nad brzegiem rzeki Nera, w średniowiecznej wiosce Scheggino w prowincji Perugia . To Activo Park Spoleto , w którym między innymi można latać nad lasem, między jednym drzewem a drugim. Dla tych, którzy mieszkają w prowincji Rzymu, zamiast Rainbow Magicland , poświęcony jest całkowicie światowi magii, który zajmuje się tematami architektonicznymi, od ruin Majów po dolmen po fantastyczne konstrukcje. Jeśli wolisz przygodę, w samym sercu Parku Regionalnego Valle del Treja, znajduje się największy park rozrywki w Lacjum.

Parki dla dzieci w południowych Włoszech

W Puglia, w prowincji Brindisi i godzinę jazdy od Lecce i Bari , znajduje się Zoosafari Fasanolandia , pierwsze zoo w parku zwierząt we Włoszech i jedno z największych w Europie pod względem obecności gatunków. W rzeczywistości przyjmuje około trzech tysięcy okazów 200 różnych gatunków na 140 hektarach śródziemnomorskich zarośli . Jeśli jesteś na wakacjach na Sycylii, kilka kroków od Katanii , u podnóża wulkanu Etna, który jest także Unesco Heritage, stoi Etnaland , który obejmuje trzy różne obszary tematyczne: Park Prehistorii, park wodny i park rozrywki z wieloma atrakcjami, które pozwalają spędzić dzień na świeżym powietrzu. W parku Scarbaglio znajduje się Park Przyrodniczy Etna , największy w południowych Włoszech.

Gotowy na zabawę z dziećmi?

Zaznaczone Właściwości - Wakacje z dziećmi: parki rozrywki

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!