Dom wiejski dla rodzin w Apulii


Dom wiejski dla rodzin w Apulii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na zielone wakacje w rodzinnym gospodarstwie w Apulii zapoznaj się z naszą ofertą konstrukcji przyjaznych rodzinie na wsi Salento lub w okolicach barokowego Lecce lub w zieleni wokół Bari i Brindisi. Ty i twoje dzieci możecie pozostać w kontakcie z naturą i bawić się ze zwierzętami w spokojnym otoczeniu i ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Możesz wybrać pobyt z rodziną w jednej z naszych Masserie, uroczych typowych wiejskich budowli Apulii, otoczonych śródziemnomorskim zaroślem, wielowiekowymi drzewami oliwnymi, winnicami i sadami oraz wyposażonych w duże przestrzenie, basen i plac zabaw . W Apulii znajdziesz Masserie i Agroturystyka dla rodzin z przestronnymi apartamentami, jeśli szukasz pełnej autonomii lub z dużymi pokojami, jeśli chcesz mieć opcję niepełnego lub pełnego wyżywienia . W każdym razie będziesz mieć wszystko, czego potrzeba, aby spędzić rodzinne wakacje w całkowitym relaksie: łóżeczka, krzesełka, łóżeczka do dyspozycji i usługa opieki nad dziećmi na życzenie.

W rodzinnych gospodarstwach w Apulii zabawa i rozrywka są gwarantowane dla całej rodziny. W okolicy Agriturismo znajdziesz drogi i ścieżki zanurzone w dziewiczej przyrodzie, na przejażdżki rowerowe lub konne . Najmłodsi mogą bezpiecznie bawić się w brodziku i na placu zabaw, a także zrelaksować się w solarium lub w strefie wellness. Ponadto większość rodzinnych gospodarstw w Apulii ma pyszne i typowe restauracje oferujące dania kuchni lokalnej przygotowywane ze świeżych i oryginalnych produktów.

Wśród różnych typów gospodarstw rodzinnych znajdują się gospodarstwa z gospodarstwem edukacyjnym, które organizują wiele zajęć edukacyjnych dla dzieci, podczas gdy rodzice lubią degustację win i typowych produktów. Z drugiej strony farmy ze zwierzętami dają dzieciom i dorosłym możliwość kontaktu z typowymi zwierzętami hodowlanymi: krowami, kozami, owcami, świniami i kurczakami.

Puglia jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi i oferuje ofertę udogodnień, które starają się zaspokoić potrzeby rodziców podczas podróży z dziećmi. Przejrzyj naszą ofertę noclegów ze śniadaniem, domów wakacyjnych, apartamentów i gospodarstw rolnych dla rodzin w Apulii i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim wakacjom rodzinnym.

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski dla rodzin w Apulii

Choose your region: - Dom wiejski dla rodzin w Apulii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!