Dom wiejski dla rodzin Lacjum


Dom wiejski dla rodzin Lacjum

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na rodzinne wakacje na wsi w Lacjum zapoznaj się z naszą ofertą rodzinnych wakacji na farmie w Lacjum z udogodnieniami odpowiednimi dla rodzin z dziećmi, zwracającymi uwagę na ich potrzeby i potrzeby dzięki usługom ad hoc. Agroturystyka, otoczona zielenią i otoczona relaksującymi krajobrazami, jest idealna na wakacje w kontakcie z naturą. Tutaj dzieci mogą się bawić i bawić na dużych przestrzeniach oraz oddychać głęboko zdrowym i czystym powietrzem na wsi wokół Viterbo i jeziora Bolsena, niedaleko Rzymu.

Dzięki rodzinnym gospodarstwom poczujesz się jak w domu dzięki powitaniu właścicieli i ciepłej atmosferze budynku i jego pokoi. Duże i przestronne pokoje i apartamenty wyposażone we wszystko, co niezbędne (łóżeczka, krzesełka, łóżeczka) dla rodzin i dzieci w każdym wieku, w tym opieka na życzenie. Jeśli nie masz ochoty na gotowanie, możesz wybrać opcję niepełnego lub pełnego wyżywienia i skosztować typowych potraw Lazio w restauracji Agriturismo.

Na farmach rodzinnych w Lacjum dorośli mogą się zrelaksować, a dzieci dobrze się bawić. Tutaj znajdziesz plac zabaw , basen dla dzieci , zwierzęta gospodarskie, konie i szkołę jazdy konnej na lekcje jazdy konnej .

Wybieraj spośród pensjonatów, willi, apartamentów i agroturystyki dla rodzin w Lacjum najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej rodziny i wybierz się na wakacje na wsi z dziećmi w imię relaksu i zabawy.

Choose your region: - Rodzinne gospodarstwa wiejskie w Lacjum

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!