Dom Lacjum dla dzieci


Urlop rodzinny: Farmstay dla dzieci w Lazio

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz spędzić wakacje z dziećmi w naturze? Przyjrzyj się naszej ofercie Farmy dla dzieci w Lazio i wybierz rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a zwłaszcza Twoim dzieciom. Gospodarstwa, pensjonaty, apartamenty, domy wakacyjne z grami, basenem, zwierzętami i zajęciami dla dzieci, aby spędzić kilka dni relaksu i zabawy.

Dom przyjazny dla dzieci w Lazio

Gospodarstwo to idealne miejsce na wakacje z dziećmi : ekonomiczne rozwiązanie z dużymi przestrzeniami, przestronne i komfortowe pokoje i apartamenty z łóżeczkami, łóżeczkami i krzesełkami. Ponadto w Agroturystyce w Lacjum dla dzieci znajdziesz usługi zaprojektowane z myślą o rodzinach podróżujących z dziećmi. Oprócz wyposażonych placów zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami lub drewnianymi domami, możesz znaleźć baseny dla dzieci, aw niektórych przypadkach nawet opiekunkę, jeśli chcesz poświęcić trochę czasu dla siebie lub robić zajęcia nieodpowiednie dla dzieci, takie jak długie spacery pieszo, rowerem lub konno.

Jeśli chcesz pokazać swoim dzieciom zwierzęta z Farmy , proponujemy Ci farmy ze zwierzętami lub farmę ze stajniami jeździeckimi, jeśli twoje dziecko chce pieścić konie i nauczyć się jeździć. Jeśli chcesz spędzić wakacje edukacyjne dla swoich dzieci, możesz wybrać Farmę Dydaktyczną, w której mogą nauczyć się wielu rzeczy na temat świata natury dzięki warsztatom i działaniom edukacyjnym zorganizowanym przez wyspecjalizowany personel.

Zarezerwuj na naszej stronie Farmę dla dzieci w Lazio, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, zostań na wakacje pełne zabawy dla dzieci i dorosłych, i zrelaksuj się w zieleni w regionie Lacjum w pobliżu Rzymu.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!