Wakacje w prawdziwym gospodarstwie w Toskanii


Zostań w Toskanii w prawdziwej farmie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Kiedy myśli się o wakacjach w prawdziwym wiejskim domu w Toskanii , umysł natychmiast prowadzi nas do gospodarstw otoczonych działkami pokrytymi winoroślą i gajami oliwnymi, do pól uprawnych do produkcji owoców i warzyw przetwarzanych przez samych właścicieli. Myślimy o kamiennych domach z podłogami z terakoty, drewnianymi belkami i drewnianymi meblami, stajniami i farmami ze zwierzętami , krowami, owcami, kozami, końmi i posiłkami przygotowanymi ze świeżych i oryginalnych produktów wytwarzanych przez gospodarstwo. W skrócie myślimy o autentycznym wiejskim stylu życia .

Różnorodne oferty na wakacje w prawdziwym gospodarstwie w Toskanii

Toskania jest regionem bogatym w prawdziwe agroturystyki, które różnią się krajobrazem, w którym powstają, ze względu na rodzaj struktury, produkcji rolnej, oferowanych usług, ich historii, ale wszystkie łączy w miłości do krajobrazu i ciepłych środowisk i gościnność . Niektóre gospodarstwa znajdują się w panoramicznych miejscach z widokiem na okolicę, na otwartej przestrzeni, z dala od centrum miasta. Inne znajdują się w zieleni, niedaleko od miasta i okolicznych wiosek, dając możliwość pobytu w relaksującym miejscu w otoczeniu natury, po powrocie po dniu spędzonym na zwiedzaniu głównych atrakcji turystycznych.

Real Agriturismi w Toskanii to w przeważającej części Fattoria lub Casali, które są cechą dużej części toskańskiego krajobrazu. Domy te, na ogół wykonane z kamienia lub mieszanego murze, lub zbudowane pierwotnie dla rodziny rolników i rodzin rolniczych, dziś przyjmują turystów z całego świata i oferują szereg usług, które wykraczają poza zakwaterowanie: od restauracji do basenu, do jazda do zajęć takich jak lekcje gotowania .

Każde gospodarstwo w Toskanii ma inną i oryginalną propozycję spędzenia autentycznego pobytu na wsi . Spójrz na nasze sugestie i wybierz najbardziej odpowiednie zakwaterowanie na wakacje w prawdziwym Farmhouse in Tuscany .

Zaznaczone Właściwości - Real Agroturystyka w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!