Dom wiejski ze spa w Lacjum


Dom wiejski ze spa w Lacjum

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na pobyt wellness na wsi w Lacjum, niedaleko Rzymu, Viterbo, jeziora Bolsena i pięknych średniowiecznych wiosek w Lacjum, zapoznaj się z naszą ofertą wakacji na farmie ze spa w Lacjum, aby odzyskać energię w otoczeniu przyrody, aby móc zregeneruj ciało i umysł.

Pobyt na farmie w Lazio ze spa będzie obejmować wszystkie zmysły dzięki naturze otaczającej wszystkie nasze obiekty w okolicy, ciepłej wodzie w centrum odnowy biologicznej i smakom lokalnej kuchni. Pozwól się rozpieszczać ekspertom rąk z delikatnymi masażami , ciesz się widokiem z basenu z widokiem na doliny wokół Agroturystyki z basenem i spa , zrelaksuj się w jacuzzi oraz w aromatycznych i chromoterapeutycznych prysznicach Agriturismi z prywatnym spa w pokoju .

Lacjum to region z dziewiczą przyrodą i idealnym terenem na wycieczki wśród zamków, urokliwych wiosek i etruskich nekropolii zagubionych na wsi. Nie tylko szlaki odnowy biologicznej, ale także wiele działań, takich jak spacery przyrodnicze pieszo, rowerem między dolinami i wzgórzami Lacjum, lekcje jazdy konnej na farmach ze stajniami i spa .

Zobacz naszą ofertę domów wakacyjnych, pensjonatów i agroturystyki z centrum odnowy biologicznej w Lacjum na wsi Viterbo, Rieti, Rzym.

Choose your region: - Dom wiejski ze spa w Lacjum

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!