Osobliwe zakwaterowanie we Włoszech


Osobliwe zakwaterowanie na pobyt we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli szukasz wyjątkowego zakwaterowania we Włoszech , gdzie możesz spędzić następne wakacje, spójrz na niektóre z naszych najbardziej charakterystycznych właściwości, aby odkryć Włochy, śpiąc w niecodziennych, oryginalnych i ekologicznych mieszkaniach , aby przeżyć doświadczenie poza zwykłymi, środowiska w każdym przypadku.

Wakacje we Włoszech w szczególności zakwaterowanie

Pobyt w alternatywnym zakwaterowaniu pozwoli Ci odkryć nieskażone obszary i docenić naturalne i kulturowe piękno okolicy. Struktury te zostały zbudowane z poszanowaniem środowiska poprzez wykorzystanie zasobów obecnych w okolicy. W ostatnich latach wiele z tych oryginalnych lokalizacji zostało przekształconych w urocze struktury turystyczne .

Wśród naszych specjalnych gospodarstw znajdziesz glamping , luksusowe kempingi dla tych, którzy chcą pozostać w zieleni, ale bez utraty komfortu, z obiektami o zerowym wpływie na środowisko; Trulli , typowe konstrukcje o okrągłym kształcie i dachu stożka, urodzone jako tymczasowe miejsce pobytu dla pasterzy, rozproszone na wsi w Puglia, a także Masseria , eleganckie wiejskie budynki typowe dla XVI wieku, Bagli , ufortyfikowane gospodarstwa typowe dla Sycylii i Dammusi , starożytne mieszkania chłopów z wyspą Pantelleria, ale także niektóre rejony Sycylii.

Zobacz wszystkie nasze specjalne zakwaterowanie we Włoszech i zarezerwuj pobyt na wyjątkowe i niezapomniane wakacje na wsi, w pobliżu miasta lub w pobliżu morza!

Zaznaczone Właściwości - Osobliwe zakwaterowanie na wakacje we Włoszech

Choose your region: - Osobliwe zakwaterowanie na wakacje we Włoszech

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!