$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Langhe to obszar Piemontu , między Cuneo i Asti , składający się głównie ze wzgórz pokrytych rzędami winnic, zamków i wież, wiosek, kościołów parafialnych i piwnic. Idealny na relaksujący romantyczny weekend na farmie między tawernami i piwnicami, być może jesienią, w sezonie zbiorów, który nadaje fascynujące kolory charakterowi tego miejsca, które wraz z Roero i Monferrato , historycznymi regionami Piemontu, z którymi graniczą, zostało włączony przez UNESCO do Światowego Dziedzictwa UNESCO .

Wakacje w Dolinie Żywności

Langhe , nazwana przez Amerykanów Doliną Żywności , to kraina wyśmienitych win, których nazwa pochodzi od miejsca ich produkcji: Barolo, Barbaresco, Roero do degustacji w Farmhouse Farmhouse z degustacją wina w Langhe, ale także wykwintne produkty gastronomiczne: grzyby, mięso, wędliny, sery, orzechy laskowe i trufle do degustacji w gospodarstwie wiejskim z restauracją na wakacje z jedzeniem i winem. Jest wiele wydarzeń poświęconych winu i jedzeniu: Vinum w Albie, Vinissage w Asti i Międzynarodowy Festiwal Trufli w Albie .

Przez Strada del Barolo , na ścieżce między winnicami a farmami, udaj się do odkrycia niektórych zamków rozsianych po Dolnej Langa. Nie przegap zamku Falletti w Barolo, w którym znajduje się Muzeum Wina , Zamek Conte di Cavour w Grinzane i Zamek Serralunga d'Alba .

Jeśli jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek i trekkingu , proponujemy Ci Strada Romantica , podróż w rejonie Langa i Roero w 11 etapach, z uprzywilejowanymi punktami panoramicznymi i Rocca del Roero , geologiczne zjawisko erozji, które doprowadziło do powstania czystych ścian i iglice między zieloną roślinnością, która oferuje liczne ścieżki i wspaniałe krajobrazy.

Przejrzyj nasze oferty i wybierz domy wakacyjne, wille, apartamenty i dom wiejski w Langhe !