Nurkowanie w zieleni: nasze gospodarstwa i inne obiekty z basenem we Włoszech


Dom z basenem we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Włochy są zwykle określane jako Kraina Czarów : nieporównywalne miasta sztuki, które wciąż zachowują kulturalne i historyczne ślady dawnych cywilizacji, które na szczęście nie zostały jeszcze usunięte; piaszczyste plaże i czyste wody, które są równie piękne jak karaibskie; ośnieżone góry, których wierzchołki zdają się docierać na szczyt świata.

Jeśli jednak odwiedzasz Agriturismo.net , prawdopodobnie bardziej interesuje Cię zielona okolica Bel Paese , w zapierających dech w piersiach krajobrazach, gdzie słoneczniki i złoto, ziarna kukurydzy tworzą harmonijny, wymarzony widok, którego nie zobaczysz gdzie indziej.

Ponadto, jeśli odwiedzasz Agriturismo.net , będziesz prawdopodobnie szukał zakwaterowania na spędzenie wakacji w wiejskim domu na włoskiej wsi, a wybór domu, który najlepiej pasuje do twoich oczekiwań wśród wszystkich naszych miejsc wcale nie jest łatwy! Dlatego proponujemy zapoznać się z sekcjami z propozycjami, gdzie można znaleźć rozwiązanie do planowania pakietu wakacyjnego we Włoszech, jak tylko chcesz. Tutaj na przykład znajdziesz wszystkie nasze gospodarstwa z basenem .

Wakacje w gospodarstwie z basenem mogą być w Toskanii, by wymienić tylko przykład, mogą być doskonałą okazją do spędzenia wakacji relaksujących i kulturalnych w tym samym czasie; alternatywnie, podczas wakacji w pięknej posiadłości z basenem na Sycylii, możesz skorzystać z okazji, aby odwiedzić miejsca Magna Grecia i jedne z najpiękniejszych plaż we Włoszech.

Gospodarstwo z basenem jest jednak idealnym rozwiązaniem na spędzenie niezapomnianych wakacji we Włoszech, otoczonych naturą, bez rezygnacji z przyjemności pływania w odświeżających kąpielach, kiedy tylko zdecydujesz się jechać.

Nie zapomnij przyjrzeć się także innym propozycjom Agriturismo.net , w tym domom wiejskim z restauracją , domom wiejskim organizującym degustacje wina i jedzenia , naszym wakacjom odnowy biologicznej, wakacjom kulturalnym lub ofertom specjalnym sekcji (np. W ostatniej chwili oferty , naprawdę korzystne).

Zaznaczone Właściwości - gospodarstwo z basenem

Spójrz na powiązane przedmioty - gospodarstwo z basenem

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!