Szlaki konne w Toskanii


Jazda na wakacje w gospodarstwie: Ippovie w Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli lubią turystykę jeździecką lub po prostu kochają konie i charakter, może już wiesz, że w Toskanii, jak również w innych regionach Włoch są trasy na koniu, ale także pieszo lub rowerem, zwanych szlaków konnych. Te trasy są idealne dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w wiejskim domu w Toskanii, którzy chcą pozostać w przyrodzie i chcą docenić piękno, które otacza ich w spokoju, łapiąc każdy niuans.

Jakie są hipopotamy

Bridleways to obwody przechodzące przez parki, wille, tereny wiejskie i wzgórza, zaprojektowane i zbudowane w taki sposób, aby mogły być podróżowane wyłącznie przez niezanieczyszczające pojazdy, takie jak konie lub rowery, bez najmniejszego wpływu na środowisko. Zostały one zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy lubią spędzać wakacje w kontakcie z naturą, a jednocześnie chcą odkrywać i odkrywać wspaniałe miejsca bogate w tradycję i kulturę. Wycieczka konna po tych unikalnych i prawie nieskażonych trasach pozwoli ci powoli cieszyć się i smakować zapachami, kolorami i dźwiękami natury, podążając za ich rytmem i rytmem, z dala od szaleństwa, które charakteryzuje nasze codzienne życie. Idealny na weekend lub wakacje w Toskanii Farmhouse.
Obecnie w Toskanii utworzono i oficjalnie uznano pięć mostów, które odpowiadają tak licznym szlakom o sugestywnej urodzie, które przecinają region daleko i daleko, krzyżując się z miejscami największego zainteresowania z historycznego, artystycznego i kulturowego punktu widzenia, w tym Via Francigena .

Szlaki konne w górach

Szlak konny Amiata przecina Monte Amiata, wśród kasztanów i buków oraz Ippovia di San Jacopo, szczyty Apeninów Pistoia, gdzie można spotkać nawet wilcze okazy, które niedawno zaczęły odnawiać te lasy. Naszym zdaniem jest to jedna z najciekawszych i najbardziej urozmaiconych tras, które przecinają ścieżki przyrodnicze i nieskażone ścieżki z ogromnym bogactwem fauny i flory, ale nie tylko. Historia, sztuka, kultura i nauka towarzyszyć Ci będą podczas podróży do odkrywania zabytków i wiosek, takich jak Villa Medicea w Artimino lub Vinci , miejsce narodzin Leonarda i Carmignano , kraina produkcji doskonałego wina DOC.

Koń szlaki blisko morza

Jeśli góra nie jest dla ciebie i jesteś miłośnikiem morza, tutaj jest Via dei Cavalleggeri, która, przechodząc przez toskańskie Maremma i jej regionalne parki, Park San Rossore , Park Maremma i Park Alp Apuańskich , jest łącząc wszystkie wieże strażnicze wybrzeża Toskanii, które niegdyś stanowiły militarne posterunki obronne miast: Piza , Livorno i Grosseto .
Jeśli wolisz bardziej kulturową niż naturalistyczną trasę, polecamy Szlak Świętych Lasów, który zabierze Cię do odkrycia Leśnego Parku Casentinesi, przechodząc przez zamki i klasztory, takie jak Opactwo Vallombrosa i Pustelnia Camaldoli . Szlak konny w Sienie zabierze Cię w podróż przez jedno z najpiękniejszych i najbardziej sugestywnych miast we Włoszech, przemierzając te ziemie dzięki unikalnemu, niepowtarzalnemu kolorowi ochry. Romańskie parafie, klasztory, opactwa i zamki będą wydawać się ponadczasowymi miejscami, w których przeszłość, teraźniejszość i przyszłość łączą się i łączą, tworząc niemal surrealistyczną atmosferę, zawieszoną w nieznanym nam wymiarze.

Wybierz na naszej stronie Gospodarstwo, B & B, domy wakacyjne i apartamenty na pobyt na wakacje na koniu w Toskanii .

Zaznaczone Właściwości - Farmy w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!