Zaplanuj ceremonię w wiejskim domu we Włoszech lub wybierz najbardziej odpowiednią willę dla siebie


Twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Są dni, w których chciałbyś świętować to ze swoimi bliskimi, które mogą być najpiękniejsze w twoim życiu, dlatego trzeba je organizować z troską i miłością, zwracając uwagę na każdy szczegół. Po pierwsze? Lokalizacja: obejrzyj nasz wybór nieruchomości i możesz zorganizować ceremonię swoich marzeń w wiejskim domu w salach wiejskiej willi lub zamku , aby połączyć emocje i piękną wiejską scenerię zanurzoną w zieleni, malowniczych widoków i uroczych , typowe, tradycyjne wnętrza. Jeśli kochasz wiejskie kościoły i małe wioski rozrzucone po całych Włoszech, dobrym wyborem będzie świętowanie ślubu w wiejskim domu!

Możesz zaplanować przyjęcie weselne na farmie , chrzciny , komunię , urodziny lub rocznicę pod piękną altaną ozdobioną kwiatami, świątecznie udekorowaną werandą lub, jako środek ostrożności przed ewentualnymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi, wewnątrz pięknych nieruchomości z pokojami starannie przygotowanymi na przyjęcie gości w najlepszy możliwy sposób.

W niektórych z naszych nieruchomości, takich jak farmy lub wille z ceremonią i przyjęciem , można również zorganizować ceremonię cywilną lub religijną, zaoferować gościom pyszne przekąski i ewentualnie także przytulne zakwaterowanie, w którym mogą zatrzymać się i odpocząć do następnego dnia.

Na co czekasz? Wybierz nieruchomość, która przyciąga twoją uwagę i zacznij komunikować się z właścicielami, aby szczegółowo ułożyć dom ceremonii ! Zobacz naszą listę domostw z cateringiem na bardziej rozbudowaną imprezę lub farmy oferujące produkty lokalne, które mogą przynieść specjalne bankiety w tradycyjnym stylu ze świeżo ugotowanymi posiłkami, jeśli liczba gości nie jest zbyt wysoka!

/

Zaznaczone Właściwości - twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech

Spójrz na powiązane przedmioty - twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!