Gospodarstwo toskańskie z typową kuchnią

 • Zameldować się:
  Sprawdzić:
 • X
 • 2 Dorosli
  0 Dzieci
[X] zamknij
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0

Wakacje w Toskanii na farmie z typową kuchnią

Theme holidays
wakacje w wiejskim domu
Real Agroturystyka w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie w pobliżu Florencji
Gospodarstwa wiejskie z winnicami w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie na wzgórzach Florencji
domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne blisko morza
Toskania dom wiejski blisko morza
Wakacje na farmie nad jeziorem
Basen
Wille z basenem
gospodarstwo z basenem
Dom z basenem w Toskanii
twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech
wesela wiejskie
Wesela w Toskanii na farmie, willa
Ślub w willi lub zamku
Farmy dla nowożeńców we Włoszech
romantyczna ucieczka w wiejskim domu
Centrum odnowy biologicznej
Gospodarstwa wiejskie w Toskanii ze spa
ZOBACZ INNE > UKRYJ INNE > >

Urlop w Toskanii nie jest prawdziwy bez smaku typowych potraw, bogatych w smak i tradycję, opartych na przepisach przekazywanych od pokoleń i przygotowywanych z kilku prostych składników, które zachowują autentyczność i smak przeszłości. W wiejskim domu w Toskanii z typową kuchnią można skosztować dań regionalnych i lokalnych, przygotowanych ze świeżych, sezonowych i wysokiej jakości produktów, pochodzących z samego gospodarstwa lub od firm z tego regionu.

Dom Tuscan z typową kuchnią: typowe przepisy

Wspólna podstawa wielu przepisów Toskanii to toskański chleb , bez soli, towarzyszący bardzo smacznemu jedzeniu i służący do przygotowywania zup, prostych i pożywnych potraw, do których dodajemy warzywa, rośliny strączkowe i aromaty. Pappa al pomodoro , panzanella , ribollita , zupa z czarnej kapusty i cacciucco to najsłynniejsze zupy. W filozofii "nie wyrzucaj niczego", czerstwy chleb jest również używany tosty do przygotowywania grzanek , przyprawianych głównie sosami mięsnymi i grzybowymi oraz bruschettą , doprawianą czosnkiem i oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Wśród toskańskich potraw, których można spróbować, nie można pominąć mięsa przygotowanego z mięsa. Najbardziej znanym jest na pewno florencki stek , ale białe mięso, dziczyzna i wieprzowina są również bardzo popularne, używane do przygotowania rosticciana , lub żeberek gotowanych na grillu, kiełbasek i wędlin, takich jak przepyszna finocchiona i słynny lardo di Colonnata , salami dojrzewające w basenach z marmuru Carrara. Inne specjalności typowe dla mięsa, ale bardziej szczegółowo, to trippa i lampredotto , czyli abominum , jeden z czterech żołądków bydła, zwykle spożywany w kanapce wraz z zielonym sosem, szeroko rozpowszechniony zwłaszcza w okolicach Florencji , gdzie wciąż są kioski lampredottai. Mięso służy również do serwowania potraw z makaronu: pappardelle z dzika , biała ruda z sera Cinta Senese lub z sosem zająca .

Wszystkie te smaki zostaną wzmocnione, jeśli towarzyszą im liczne i doskonałe lokalne wina: Chianti , Morellino di Scansano , Brunello di Montalcino , Bolgheri Sassicaia , Vernaccia di San Gimignano.

Toskania z typową kuchnią: typowe słodycze

Jeśli chodzi o desery, nawet te wykonane z prostych i energetycznych składników, takich jak suszone owoce, kasztany i miód, są typowe dla Sieny, takie jak cantuccini , panforte , ricciarelli , castagnaccio , necci Garfagnana i Torta co 'bischeri , pochodzące z Pizy . Toskańskie desery są bardzo dobrze połączone z vinsanto , słodkim winem produkowanym z winogron Trebbiano, Malvasia lub Sangiovese.

Wakacje na farmie w Toskanii z typową kuchnią zachwycą Cię smakowitymi tradycyjnymi przepisami lub odświeżonymi dzięki kreatywności właścicieli i szefów kuchni, możesz kupić typowe produkty i uczyć się przepisów kulinarnych z lekcjami gotowania zorganizowanymi według struktury. Wybierz spośród naszej farmy z restauracją , które oferują typowe dania kuchni toskańskiej .

Zaznaczone właściwości - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z typową kuchnią

Obecnie nie ma żadnych zakładów oferujących oferty dla tego typu - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z typową kuchnią

Radzimy przeglądać naszą witrynę, aby zobaczyć inne rodzaje ofert lub poszukać wśród wielu innych propozycji do Państwa dyspozycji.


Śledź nasna portalach społecznościowych