$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Obszar Cilento , rozciągający się między Zatoką Salerno i Zatoką Policastro, jest jednym z najpiękniejszych obszarów Kampanii . Cilento należy również w dużej mierze do Parku Narodowego Cilento Vallo di Diano e Alburni , który zachowuje liczne zasoby środowiskowe i kulturowe tego obszaru, w tym stanowiska archeologiczne Paestum i Velia .

Wybrzeże Cilento , z długimi i urokliwymi piaszczystymi plażami skąpanymi w krystalicznie czystych wodach i otoczone lasami sosnowymi, do których dodano przyrodę, sztukę i historię, jest idealnym miejscem na wakacje kulturalne, wakacje sportowe i pobyt na farmie blisko morza .

Cilento: gdzie iść

Jeśli kochasz morze, wybrzeże od Palinuro do Marina di Camerota to szereg kilometrów plaż, zatoczek, skał z widokiem na morze i jaskinie. Palinuro to raj dla nurków, pełen sugestywnych krajobrazów morskich i zaleca się podążać ścieżką prowadzącą z portu na szczyt Przylądka, gdzie znajduje się latarnia morska i stacja pogodowa. Marina di Camerota , wchodząca w skład chronionego wybrzeża Costa degli Infreschi , jest jednym z najbardziej sugestywnych obszarów Cilento, bogatym w prehistoryczne pozostałości, zachowanym przede wszystkim w licznych jaskiniach morskich i innych niż morskie. Polecamy Grotta Azzurra , koniecznością!

Na południu Cilento znajduje się Castellabate , położone na wzgórzu z widokiem na wybrzeże między Cyprem Tresino a Punta Licosa , skrajnym odgałęzieniem Zatoki Salerno , marzeniem dla miłośników bujnej przyrody i spokoju. Nie przegap spektaklu słońca zachodzącego za latarnią morską wysepki.

Cilento: co zobaczyć i co robić

Odwiedź Museo Vivo del Mare , w nadmorskiej miejscowości Pioppi , w zabytkowym pałacu Vinciprova, gdzie znajduje się również Ecomusei della Dieta Mediterranea, która jest rozłożona na terytorium ze ścieżkami, ogrodami edukacyjnymi i historycznymi miejscami, które stały się domem diety śródziemnomorskiej i nie przez przypadek.

Cilento jest tak naprawdę obszarem bogatym w typowe produkty, w tym sardele z menenicy , prezydium powolnego jedzenia. Te sardele charakteryzują się tym, że są łapane za pomocą specjalnej sieci, menażicy, i konserwowane zgodnie ze starożytną tradycyjną metodą. Specjalność, którą można wypróbować, pozostając na farmie z restauracją .

Wybierz spośród naszych nieruchomości te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom: Bed and Breakfast, domy wakacyjne, wille, apartamenty i gospodarstwa wiejskie w Cilento na nowe wakacje na łonie natury w pobliżu morza .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!