Dom wiejski na Sycylii blisko morza


Wakacje na Sycylii w Agriturismo blisko morza

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na wakacje na Sycylii , wybierz z naszej agroturystyki, B & B, domów wypoczynkowych, apartamentów i willi i zarezerwować dom na Sycylii w pobliżu morza . Znajdziesz rozwiązania dla wszystkich potrzeb, od najtańszych do luksusowych. Otoczona morzem i wieloma małymi i pięknymi wyspami Sycylia oferuje setki kilometrów linii brzegowej z białymi piaszczystymi plażami i krystalicznie czystym morzem. Dlatego jest to jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, z licznymi wakacyjnymi kurortami charakteryzującymi się łagodnym klimatem przez cały rok.

Dom wiejski w pobliżu najpiękniejszych nadmorskich miejsc na Sycylii

Na naszej stronie możesz zarezerwować pobyt w gospodarstwie niedaleko Sycylii , być może w baglio , i cieszyć się słońcem na słynnej plaży Mondello lub Cefalù , pięknej wiosce z fascynującym centrum mieszkalnym i plażami piękniejszymi od inny. Możesz też zarezerwować nocleg w B & B w pobliżu morza Trapani i jego pięknego wybrzeża z malowniczych zatok i krystalicznie czystych wód, takich jak San Vito lo Capo i rezerwat Zingaro . Z Trapani można z łatwością dotrzeć do wyspy Favignana i archipelagu Egadi . W Agrigento , oprócz zwiedzania słynnej Doliny Świątyń, można cieszyć się morzem mniej znanego, ale nie mniej fascynującego wybrzeża. W Ragusie można zrelaksować się w słońcu na słynnej plaży Punta Secca, a od Syrakuz można dotrzeć do Taorminy , pięknej średniowiecznej wioski i słynnego nadmorskiego kurortu na wybrzeżu Morza Jońskiego, w pobliżu Etny . Lub możesz nawet zdecydować się na spędzenie wakacji na plaży na Sycylii na plażach Katanii , oprawionych przez majestatyczny profil Etny.

Urlop na plaży w wiejskim domu na Sycylii w pobliżu morza oferuje idealną równowagę pomiędzy wymarzonymi plażami i morzem, zabawą, kulturą i dobrym jedzeniem . Spójrz na naszą ofertę obiektów i zarezerwuj swoje gospodarstwo na Sycylii blisko morza .

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski na Sycylii blisko morza

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!