Dom w pobliżu Florencji


Wakacje na farmie w okolicach Florencji

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Wybierając pobyt w gospodarstwie niedaleko Florencji, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uniknąć chaosu w mieście, ale jednocześnie nie oddalając się od centrum.

Różnorodne oferty Agriturismo w pobliżu Florencji

Wiele zabudowań wiejskich w pobliżu Florencji , otoczonych zielonymi wzgórzami Chianti i Mugello , to stare, szlachetne rezydencje przekształcone w eleganckie obiekty noclegowe, takie jak Relais, Villas and Castles , idealne na romantyczne i wytworne wakacje. Oczywiście istnieją również tańsze rozwiązania w prawdziwym wiejskim stylu, takie jak typowe toskańskie gospodarstwa wiejskie, Bed and Breakfast , Farmhouses ze stajniami lub Educational Farms na rodzinne wakacje i wakacje z dziećmi.

Gospodarstwa wiejskie w pobliżu Florencji wśród sztuki, żywności i wina oraz sportu

Jeśli wybierzesz Farmę, to z pewnością dlatego, że chcesz nawiązać kontakt z naturą: rano możesz obudzić się w ciszy i spokoju na wsi i zrobić obfite śniadania z typowymi produktami z farmy lub lokalnymi; Wieczorem można odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu zabytków, muzeów i innych uroków tego wspaniałego renesansowego miasta lub innych pobliskich miast, łatwo dostępnych, takich jak Fiesole , Piza , Lucca lub Siena .

Jeśli kochasz zajęcia na świeżym powietrzu i sport , nie przegap okazji wyścigu lub trekkingu wśród słynnych i pięknych florenckich wzgórz, a także miłego spaceru pieszo, rowerem lub konno, aby odkrywać otoczenie miasta. Na koniec, dlaczego nie spróbujesz typowych lokalnych produktów , jedząc kolację w wiejskim domu z restauracją ?

Zobacz nasze oferty Domów Wiejskich w pobliżu Florencji i zarezerwuj swoje wakacje w Toskanii !

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie w pobliżu Florencji

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!