Wille na wakacje w Toskanii


Wille na wakacje w Toskanii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Toskania to kraina bogata w sugestywne krajobrazy, charakteryzujące się obecnością wspaniałych willi , starożytnych wiejskich domów rodzin szlacheckich lub nowoczesnych mieszkań często usytuowanych na wzgórzach, dominujących w okolicy. Dziś można zatrzymać się w niektórych ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Zostań w willi w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Toskania to kraina bogata w sugestywne krajobrazy, charakteryzujące się obecnością wspaniałych willi , starożytnych wiejskich domów rodzin szlacheckich lub nowoczesnych mieszkań często usytuowanych na wzgórzach, dominujących w okolicy. Dziś można zatrzymać się w niektórych willach Medici rozrzuconych po wsiach wokół Florencji , w typowych domach wiejskich w regionie Chianti lub w charakterystycznych willach Liberty rozmieszczonych w okolicach Lukki . W rzeczywistości, wiele z tych toskańskich willi zostało przekształconych w ekskluzywne zakwaterowanie w ciągu ostatnich kilku lat, idealne na relaks w ciszy Toskanii .

Wakacje w willi w Toskanii

Wille w Toskanii to eleganckie, duże domy zbudowane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w cenne meble, charakteryzujące się dużymi salami, portykami na świeżym powietrzu, gdzie można odpocząć, degustując dobre wino, z ogrodami pełnymi roślinności i prywatnymi basenami otoczonymi zielenią i gdzie się ochłodzić w czasie cieplejsze miesiące. Miejsca spokoju i relaksu położone w pięknych zakątkach Toskanii , skąd można zwiedzić średniowieczne wioski, miasta sztuki i inne atrakcje w pobliżu.

Wielkość ich przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz oraz obecność wielu pokoi i apartamentów sprawiają, że toskańskie wille nadają się na rodzinne wakacje i święta grupowe , a także są piękne miejsca do świętowania specjalnych wydarzeń i niezapomnianych wesel . Wille w Toskanii to także idealne miejsce dla miłośników przyrody i wypoczynku na świeżym powietrzu, dla miłośników sztuki i miłośników dobrego wina i smacznego jedzenia. Spójrz na naszą propozycję i zarezerwuj pobyt w willi w Toskanii .