Dom na wzgórzach Florencji


Wakacje w gospodarstwie na wzgórzach wokół Florencji

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Nie tylko Florencja, ale także okolica są bogate w historię, kulturę i tradycje. Dlatego sugerujemy, abyś spędził pobyt w wiejskim domu na wzgórzach Florencji , w starożytnym miejscu podróży europejskiej szlachty, gdzie panowie zbudowali wille i zamki, a sławni ludzie spędzili swoje pobyty.

Miejsca do odwiedzenia wokół Florencji

Na łagodnych wzgórzach florenckich , porośniętych winnicami, gajami oliwnymi i lasami, można odkryć małe kościoły, starożytne zamki, średniowieczne wioski i ślady czasów etruskich i rzymskich. Wśród najbardziej znanych obszarów tej okolicy jest na pewno obszar Chianti , dobrze zdefiniowany obszar między Florencją a Sieną, kraina typowych produktów, takich jak wysokiej jakości oliwy z oliwek i wina, a także Mugello , z Jezioro Bilancino, w którym można uprawiać sporty wodne.

Fiesole jest warte odwiedzenia, z rzymskiego amfiteatru i wykopalisk archeologicznych oraz Bagno a Ripoli, pełen willi renesansowych. Scandicci, Lastra a Signa, Montelupo Fiorentino słyną ze sztuki ceramiki, natomiast w Impruneta sztuka pracy z terakotą ma starożytne korzenie.

Spacery po Florencji

Jeśli kochasz trekking i jazdę na rowerze, proponujemy wziąć Pierścień Renesansu , historyczno-naturalistyczny plan podróży, aby odkryć wzgórza Florencji , które zaczynają się i kończą w zamku Calenzano. Przejazd etapami o długości 172 km, który można pokonać pieszo lub rowerem.

Spójrz na nasze propozycje willi, domów wakacyjnych, pensjonatów i domów na wzgórzach Florencji .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!