Przyjdź i odkryj nasze gospodarstwa z winnicami w Toskanii


Wakacje na farmie z winnicami Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli chcesz spędzić wakacje w winnicach , popijając wino i podziwiając zapierający dech w piersiach krajobraz położony wśród rzędów winorośli, Toskania naprawdę może być jednym z najlepszych wyborów w historii. Tutaj będziesz mógł zatrzymać się w Gospodarstwach, Bed and Breakfast i Villas, które organizują degustacje lokalnych win lub typowych produktów , oferując swoim gościom połączenie win i lokalnych specjałów gastronomicznych przed niezrównaną panoramą wśród wzgórz Toskanii, w najbardziej znane miejsca, w których słynne wina znane na całym świecie.

Najpiękniejsze miejsca w Toskanii na wakacje w winnicach

Na wakacje wśród winnic Toskanii polecamy San Gimignano , piękne miasto w prowincji Siena, gdzie rodzi się świeży i owocowy Vernaccia. Obszar Chianti , terytorium, którego cechy, wraz z klimatem, dają życie homonimicznemu winu, a także doskonałej ekstra oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, wytwarzanej u podstawy kuchni toskańskiej. Val d'Orcia , kraina rzadkiej urody, która oprócz tego, że jest obszarem produkcyjnym wielu doskonałości kulinarnych i winnych, mieści średniowieczne miasto Montalcino , w którym produkowane jest jedno z najlepszych czerwonych win na świecie, Brunello di Montalcino i Pienza , skąd pochodzi pyszne pecorino di Pienza.

Na wybrzeżu Toskanii , obszarem pełnym winnic, gdzie można spędzić wakacje w piwnicach, jest zdecydowanie Wybrzeże Etrusków , które oprócz białych plaż i krystalicznie czystej wody oferuje czarujące krajobrazy i wioski w pobliżu morza zanurzone w morzu. wzgórza, takie jak Castagneto Carducci, Bolgheri, Donoratico , gdzie rodzą się wina DOC, takie jak Sassicaia i Ornellaia . Nie zapominając o Maremma , obszarze produkcji czerwonych Morellino di Scansano i Bianco di Pitigliano .

Kiedy jeździć na wakacje wśród winnic w Toskanii

Najlepszą porą na wizytę w Toskanii jest wiosna , kiedy kwitną kolory na wsi, otwiera się sezon festiwalowy i odbywa się wiele imprez w wioskach i miastach. Latem te małe wioski są idealne do odwiedzenia rowerem, relaksującymi spacerami lub ścieżkami na koniach. Dobry okres to także jesień, okres zbiorów. Sezon bardziej nostalgiczny, ale wciąż fascynujący dla kolorów, które kupują krajobraz. Możesz spędzić romantyczny weekend lub rodzinne wakacje , połączyć sport i kulturę z jedzeniem i winem .

Niezależnie od tego, czy wybierzesz willę , dom wakacyjny , łóżko i śniadanie czy dom wiejski w toskańskich winnicach , naprawdę będziesz się tutaj dobrze bawić!

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie z winnicami w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!