Dom z typowymi produktami: jedzeniem i winem w biologicznym gospodarstwie we Włoszech


Dom i dobra kuchnia: smakuj wszystkie typowe produkty!

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Dla tych, którzy wierzą, że dobre jedzenie nie tylko rozkoszuje się podniebieniem, ale także wprawia w dobry nastrój, postanowiliśmy stworzyć sekcję poświęconą prawdziwym koneserom naszych tradycyjnych potraw: co może być lepszego niż połączenie zamiłowania do dobrego jedzenia z oderwaniem się od domu, przyjmowaniem autentycznych smaków?

Kultura włoska, wiecie, obejmuje również dobre jedzenie i dobre wino, nieodłączną towarzyszkę wielu tradycyjnych kulinarnych specjałów. Od Barolo z Piemontu do Nero d'Avola z Sycylii, przez Brunello di Montalcino i Chianti z Toskanii: mapa włoskich win jest bogata w winorośle DOC i DOCG, nie przegapcie degustacji wina na farmie !

Wiele wiejskich gospodarstw we Włoszech organizuje degustacje win lub realne wycieczki kulinarne w winiarniach i winiarniach w pobliżu, gdzie kieliszek wina towarzyszy wędlinie i świeżemu serze, aby zachwycić każde podniebienie bez ograniczeń.

Ponadto istnieją szlaki zwane " Szlakami winnymi ", które wiją się po okolicy naszego pięknego kraju usianego małymi miasteczkami i typowymi wioskami, dostarczając turystom sporą dawkę dobrego humoru i niezliczonych zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Śniadanie składające się z domowych, pikantnych lub słodkich dań, parującej płyty pici z sosem mięsnym lub obfitej porcji grillowanych warzyw o smaku ziół, kromka sera i kieliszek dobrego czerwonego wina: jak, ale przede wszystkim dlaczego warto się oprzeć ?

Przeszukaj nasze nieruchomości, korzystając z międzynarodowego śniadania lub śniadania kontynentalnego (słodkiego), obiadokolacji lub pełnego wyżywienia! A dlaczego nie założyć fartuszka i nie zawracać sobie głowy w kuchni, gdzie, kierując się fachowymi rękami, możesz wziąć udział w przygotowaniu smacznego przepisu, który możesz zaskoczyć i rozkoszować przyszłych gości, gdy wrócisz do domu! Dlaczego więc nie spojrzeć na nasze gospodarstwa z lekcjami gotowania !

Przeglądając naszą ofertę nieruchomości, możesz również wyszukiwać oferty, aby zasmakować jednego z najbardziej poszukiwanych przysmaków na świecie, a Włochy są jednym z głównych krajów produkujących na świecie: truflami !

Zebrano, oczyszczono, a następnie pocięto na plasterki? Świeże lub zawarte w tradycyjnych wysokiej jakości przepisach, smakują ich przemożnym smakiem w naczyniu tagliolini, na ładnym kawałku mięsa lub w sosie na kawałku ładnie zapiekanego chleba!

Daj sobie przyjemność smakowania tej rozkoszy w otoczeniu niesamowitej zieleni naszej okolicy, wybierając może właściwy czas zgodnie z harmonogramem zbioru trufli i głównych krajowych targów, takich jak na przykład Alba i Asti w Piemoncie, San Miniato w Toskanii lub Acqualagna w Marche .

Zorganizuj swoje smaczne wakacje i daj sobie chwilę na spróbowanie najlepszych lokalnych przysmaków, niespiesznych, z dala od szybkich posiłków codziennego mielenia.

Jeśli szukasz wakacji z dobrym jedzeniem, po prostu spójrz na naszą ofertę farm z lokalnymi produktami ekologicznymi lub z restauracją : znajdź jedzenie i wino, które Ci odpowiadają!

Ciesząc się wakacje w pełni przy lampce dobrego wina lub zagubić się w dobroci naczynia jest z pewnością jedną z tych przyjemności, które powinny być stale odnawiane.

Życzymy wspaniałej podróży pełnej smaku!

/

Zaznaczone Właściwości - święta wina i jedzenia w gospodarstwie

Choose your region: - święta wina i jedzenia w gospodarstwie

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!