Gospodarstwo w Emilia Romagna z lekcjami gotowania


Wakacje w Emilia Romagna: Agriturismo z lekcjami gotowania

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz poznać tajniki, techniki i przepisy, które są podstawą kuchni Emilia-Romagna ? Możesz to zrobić podczas wakacji na wsi, wybierając z naszej agroturystyki w Emilii-Romanii zajęcia z gotowania, podczas których możesz spędzić przyjemny pobyt w kontakcie z naturą, a jednocześnie spróbować swoich sił w przygotowaniu typowych potraw pod czujnym okiem ekspertów gospodyń domowych (sfogline), którzy nauczą cię sekretów robienia tagliatelle, tortellini, lasagne i innych doskonałości tradycji kulinarnej Emilia Romagna .

Wakacje w Emilia Romagna: lekcje gotowania w Agriturismo

Gospodarstwa wiejskie z lekcjami gotowania w Emilii-Romanii są kwaterami otoczonymi przyrodą, wśród zielonych wzgórz w regionie Emilia lub w niewielkiej odległości od wybrzeża Romagna . W restauracjach na farmie lub w innych miejscach używanych do lekcji znajdziesz znajome środowisko, w którym poznasz sekrety, opowiadania i anegdoty ukryte w tradycyjnych przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Porady eksperta pomogą ci przygotować świeży, nadziewany i upieczony makaron do tagliatelle i tagliolini, tortellini i tortelloni, lasagne i cappelletti, smażone gnocchi, tigelle, erbazzone, sosy i dania mięsne na bazie drugiego dania oraz wiele innych specjalności. Przysmaki przygotowywane są ze zdrowych składników od stołu do stołu, pochodzących bezpośrednio od samych gospodarstw lub lokalnych gospodarstw w pobliżu, które można skosztować pod koniec lekcji. Zajęcia odbywają się przez jeden lub więcej dni, indywidualnie lub w małych grupach, dla turystów włoskich i zagranicznych, w języku włoskim, angielskim lub w innych językach % u200B ### ############# u200Bdo nauki technik i sekretów przydatnych do tworzenia klasycznego menu Emilii .

Jeśli jesteś zainteresowanym podróżnikiem dla smakoszy, pobyt w gospodarstwie agroturystycznym w Emilii-Romanii z lekcjami gotowania jest okazją do nauki i poznania receptur i typowych potraw tego regionu oraz sposobem na poznanie jego historii, kultury i tradycji. Możesz wybierać między domem wiejskim w pobliżu Parmy lub B & B w pobliżu Rimini . Ponadto podczas pobytu w gospodarstwie agroturystycznym w Emilii-Romanii, gdzie odbywają się lekcje gotowania , możesz wybrać się na wyprawę na rowerach górskich, wędrówkę szlakami przyrodniczymi i długie spacery, aby odkryć stare wioski.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa w Emilii-Romanii z lekcjami gotowania

Choose your region: - Gospodarstwa w Emilii-Romanii z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!