$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Salento , znane również jako „Il Tacco d'Italia”, jest jednym z najbardziej zaskakujących obszarów Belpaese, które rozciągają się w południowej części Apulii , między prowincją Lecce , Brindisi i Taranto . Krajobrazy, historyczne, artystyczne piękno, tradycje kulinarne, typowe produkty, wyśmienite wina i gościnność mieszkańców sprawiają, że półwysep Salento jest idealnym miejscem dla każdego.

Wakacje na farmie w Salento: gdzie się udać

Salento to idealne miejsce na wakacje na farmie w pobliżu morza między białymi plażami i szmaragdowymi wodami Baia dei Turchi, Torre dell'Orso i Marina di Pescoluse oraz nurkowania w celu odkrycia fauny morskiej Grotte di Castro i Santa Maria di Leuca . Ale jest także idealnym miejscem na autentyczny pobyt w gospodarstwie wiejskim, w dziewiczej okolicy tego ciepłego kraju, wśród starożytnych drzew oliwnych, suchych kamiennych ścian, rzędów winorośli, dolmenów i menhirów, które można odkryć pieszo, na rowerze lub konno. Trulli i Masserie , typowe budynki Apulii , rozmieszczone w głębi lądu, z których wiele zostało przerobionych, aby pomieścić turystów, będą gościć relaksujący pobyt na wsi .

Między miastami Salento znajduje się Lecce, miasto apulijskiego baroku par excellence Gallipoli , „piękne miasto” kochane przez młodych ludzi ze względu na złote plaże, szmaragdowe morze, nadmorskie kluby i liczne imprezy odbywające się każdego lata. Następnie Otranto, jedna z najpiękniejszych wiosek we Włoszech i majestatyczny zamek, Santa Maria di Leuca , gdzie Morze Adriatyckie łączy się z Morzem Jońskim, Porto Cesareo , słynące z kilometrów piasku i wydm przeplatanych śródziemnomorskim zaroślem i malowniczego Polignano klacz , której starożytna wioska stoi na skale z widokiem na morze.

Miłośnikom folkloru nie można pominąć Notte della Taranta, która odbywa się co roku w sierpniu w Melpignano , jednym z najpopularniejszych wydarzeń we Włoszech.

Wakacje w wiejskiej rezydencji w Salento to idealne rozwiązanie do odwiedzenia tej krainy całowanej przez słońce. Przyjdź i odkryj naszą ofertę wspaniałej Masserie, willi z basenem, apartamentów i gospodarstw !