Rodzinna farma


Wakacje we Włoszech w rodzinnym gospodarstwie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli szukasz wakacji dla rodzin , jesteś we właściwym miejscu! W rzeczywistości Agriturismo.net oferuje szeroki wybór udogodnień odpowiednich dla Ciebie i Twoich dzieci, wśród których znajdziesz odpowiedni do spędzenia przyjemnego pobytu z rodziną.

Możesz wybrać farmę z placem zabaw, w którym dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu przez duże, ale bezpieczne tereny zielone lub zdecydować się na farmę edukacyjną : tutaj Twoje dzieci będą się dobrze bawić! Wyspecjalizowana kadra jest gotowa nauczyć je typowych czynności życia wiejskiego, aby nauczyć się nazw owoców ziemi, rozpoznając drzewa i rośliny, pielęgnując szczenięta owiec, dojenie krów, jeżdżąc kucykami, będą zabawnymi i edukacyjnymi sposobami przekazania swoim dzieciom pewne wartości, które zostały utracone na dużych obszarach.

Jeśli podczas wakacji z dziećmi chcesz skorzystać z pięknej okolicy, aby spędzić romantyczne chwile, lub jeśli twoje dzieci nie chcą przyjechać do pobliskich uroczych wiosek, farma z opieką dla dzieci będzie idealnym rozwiązaniem pozostawić je w bezpiecznych rękach i zrobić sobie przerwę tylko dla ciebie i twojej połowy.

Jeśli chcesz spędzić rodzinne wakacje, również farmy z basenem mogą być dobrym pomysłem, Twoje dzieci mogą bawić się w bezpiecznym otoczeniu, podczas gdy Ty także możesz odpocząć odświeżającymi kąpielami, przed widokami na sarna. A jeśli twoja rodzina ma psa lub kota, albo jedno i drugie, nie zostawiaj ich w domu! Zabierz je ze sobą na farmę przyjazną dla zwierząt , dzięki której Twoje dzieci będą szczęśliwe!

Czy jesteś gotów zarezerwować przerwę?

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa dla rodzin

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!