Veneto Agriturismo dla dzieci


Urlop rodzinny: Dom dla dzieci w Veneto

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić wakacje z dziećmi, wybierz Farmę dla dzieci w Veneto niedaleko Wenecji. Znajdziesz tu usługi ad hoc dla rodzin podróżujących z dziećmi i dedykowane im zajęcia. Możesz wybierać pomiędzy Domami wiejskimi, B & B, Domami Wakacyjnymi i Apartamentami .

Wakacje w Veneto w Dom przyjazny dla dzieci

Wśród naszych przyjaznych dzieciom Domków Wiejskich w Veneto znajdziesz zakwaterowanie otoczone naturą relaksujących zielonych krajobrazów, gdzie dzieci mogą bawić się w wyposażonym placu zabaw podczas relaksu. Jeśli chcesz poświęcić się zajęciom nieodpowiednim dla dzieci, takim jak degustacja wina Valpolicella, turystyka piesza lub kolarstwo górskie na Wzgórzach Euganejskich, w niektórych ośrodkach na życzenie istnieje usługa opiekunka dla dzieci , w której można zostawić dzieci podczas kilku godzin dla Was.

Na wakacje z dziećmi zobacz także naszą ofertę Gospodarstw ze zwierzętami, gdzie można spotkać kucyki, konie, osły, krowy, owce, kozy, kaczki i gęsi, a także gospodarstwa edukacyjne organizujące warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych. fascynujący świat wsi i odkrywanie w zabawny sposób cech roślin, zwierząt, produktów ziemi, tajemnic tradycji i typowych czynności w rolniczym świecie.

Zaplanuj weekend lub długi pobyt w Domu Dziecka w Veneto niedaleko Padwy , w Treviso lub w pobliżu romantycznej Werony, aby spędzić trochę czasu z rodziną w cichym otoczeniu z dala od zgiełku miasta.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!