Gospodarstwo w pobliżu morza w Emilia Romagna


Agriturismo blisko morza w Emilia Romagna

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Chcesz spędzić relaksujące wakacje na wsi w pobliżu morza? Zajrzyj na naszą stronę internetową Gospodarstwa w Emilii-Romanii niedaleko morza . Wybierz z różnych rodzajów zakwaterowania: farmy, apartamenty, pensjonaty, wille, hotele i domy wakacyjne dla wszystkich smaków i ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Chcesz spędzić relaksujące wakacje na wsi w pobliżu morza? Zajrzyj na naszą stronę internetową Gospodarstwa w Emilii-Romanii niedaleko morza . Wybierz z różnych rodzajów zakwaterowania: farmy, apartamenty, pensjonaty, wille, hotele i domy wakacyjne dla wszystkich smaków i budżetów, gdzie można spędzić weekend lub dłuższy pobyt w spokoju wsi Emilia, niedaleko od wybrzeża Adriatyku i od miast sztuki.

Wakacje w Gospodarstwie blisko morza w Emilii-Romanii

Nasze gospodarstwo w pobliżu morza w Emilii-Romanii pogrąży się w życiu wiejskim na kilka dni. W ciągu dnia można zrelaksować się, zanurzając się w basenie lub spacerując po ścieżkach w okolicy. Możesz skorzystać z bliskości morza i odpocząć, aby odkryć artystyczne i kulturalne skarby zaplecza: Rawennę, Bolonię, Ferrarę, Faenę .
Wiele naszych apartamentów wyposażonych jest w klimatyzowane apartamenty i pokoje, restaurację , w której można spróbować typowych lokalnych produktów i plac zabaw dla dzieci, gdzie dzieci mogą się bawić i poznać nowych przyjaciół.

Wybierz swoje gospodarstwo w Emilia Romagna blisko morza i zarezerwuj następne wakacje na zielono! I nie przegap żadnej okazji, spójrz także na naszą Last Minute