Dom z stajniami w Apulii


Jazda konna: Agriturismo in Puglia ze szkołą jazdy konnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Co może być lepszego niż jazda konna w dziewiczej zieleni na Apulii? Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji związanych z podziwianiem pięknych krajobrazów Puglia z siodła konia, spójrz na naszą ofertę farmy ze stajniami w Apulii i wybierz się na weekend lub wakacje zanurzone w naturze i koniach.

Dom z szkołą jazdy konnej i końmi w Apulii

Gospodarstwa ze stadniną koni w Puglia oferują lekcje jazdy konnej dla dorosłych i dzieci z wykwalifikowanymi trenerami, naukę jazdy, a także jazdę konną z lokalnymi przewodnikami jeździeckimi na relaksujące wycieczki po okolicy. Pobyt na farmie ze szkółką jeździecką w Puglia to idealne miejsce, w którym można spędzić kilka dni prawdziwego relaksu na łonie natury, a także wybrać się w przepiękną scenerię regionu Apulii ścieżkami całkowicie zanurzonymi w naturze, między Murem , Salento. wsi i najbardziej sugestywnych miejsc w Apulii. Dom z szkołą jazdy w Puglii jest również zalecany dla rodzin z dziećmi, które mogą bawić się na świeżym powietrzu w kontakcie ze zwierzętami, wykonując dla nich niecodzienne zajęcia.

Nocleg na farmie ze szkołą jazdy konnej w Puglia , po zajęciach konnych, sprawi, że odświeżysz się typową dla Apulii kuchnią, którą można spróbować w restauracji .

Na następne wakacje wybierz dom wiejski ze szkołą jazdy konnej w Apulii, w otoczeniu starych drzew oliwnych i śródziemnomorskiej roślinności, kilka kilometrów od morza. Spędź relaksujące wakacje na łonie natury między naturą i końmi, gdzie można cieszyć się spokojem i zapachami Apulii.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!