Gospodarstwo z ujeżdżalniami w Marche


Jazda na jeździe konnej: Gospodarstwo agroturystyczne w Marche ze szkołą jazdy konnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Poszukujesz farmy ze szkołą jazdy konnej w Marche, gdzie można się zatrzymać i odkrywać bujną okolicę Marche z wysokości konia? Jeśli chcesz spędzić aktywne wakacje pełne sportu i przygody lub jeśli chcesz spędzić weekend na farmie w kontakcie z naturą i końmi , spójrz na naszą propozycję zakwaterowania otoczoną zielenią Marche i daj przyjemność, że tylko jazda konna dać.

Gospodarstwa z stadninami konnymi i końmi w rejonie Marche

Pobyt na farmie ze szkółką jeździecką w Marche da ci możliwość uprawiania prostej jazdy konnej w rozległych terenach zielonych, fascynującej jazdy konnej po ścieżkach i ścieżek mułów prowadzących do uroczych średniowiecznych wiosek, lub konnych trekkingów po lesie, w góry, wzdłuż rzek lub na wybrzeże Adriatyku, podziwiając naturę niezanieczyszczonego krajobrazu i zapierające dech w piersiach widoki pod okiem doświadczonych przewodników jeździeckich . Możesz też pojeździć konno i odkryć Park Narodowy Gór Sibillini lub Park Conero.

Jeśli jesteś początkującym, możesz zdobyć więcej zaufania do koni, jeżdżąc na lekcjach organizowanych na farmie, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, skierowanych także do dzieci, które po raz pierwszy zbliżają się do koni. W przeciwnym razie możesz po prostu poprawić swoją technikę lub zaangażować się w działania dla bardziej doświadczonych jeźdźców.

Agroturystyka ze stajniami jazdy w Marche są idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku rodzin z dziećmi, które będą w stanie zbliżyć się do świata koni w słodkim i zabawny sposób, chrzcić siodło i jeździć na kucyku w obudowie z łamaniem lodu z tymi cudownymi zwierzętami.

Jeśli chcesz przeżyć wyjątkowe przeżycie i podziwiać krajobraz z nowego wymiaru, zarezerwuj Farmę ze szkołą jazdy w Marche .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!