Emilia Romagna Dom wiejski z restauracją


Pobyt w Emilia Romagna na farmie z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz odpocząć w zielonej Emilii-Romanii, nie rezygnując z dobrego jedzenia? Spójrz na naszą ofertę agroturystyki w Emilii-Romanii z restauracją i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, gdzie możesz skosztować kuchni i typowych produktów jednego z najsmaczniejszych regionów Włoch, w przyjaznej atmosferze zanurzonej w wiejskiej okolicy Emilii lub kilka kroków od wybrzeża Romagna. Idealny pobyt na wakacje z jedzeniem i winem .

Wakacje na farmie, aby odkryć kuchnię Emilia i Romagna

Emilia Romagna jest z pewnością jednym z obszarów Włoch, gdzie można jeść lepiej, bogate w naturalne i artystyczne piękno i niezwykłą liczbę typowych produktów i potraw: piadine, ragù, tortellini, mortadela, parmigiano reggiano, Tigelle, słodkie ravioli i więcej. W rodzinnej i swobodnej atmosferze oraz w prostych wnętrzach Agritourismos z restauracją w Emilii-Romanii na wzgórzach Parmy lub niedaleko Rimini , możesz spróbować smaku kulinarnej tradycji Emilia-Romagna w potrawach oferowanych przez domowe menu restauracji.

W Gospodarstwach z restauracją w Emilii-Romanii znajdziesz dania przygotowywane ze składników z pól tej samej firmy lub od małych lokalnych firm, aby zapewnić gościom świeżość i jakość. Możesz spróbować smażonego ciasta z mieszanym salami, tortelli z ziołami z masłem i szałwią, domowej roboty tagliatelle z sosem mięsnym, tortellini w brodo,, stracotto lub brodetto, typowe danie z nadmorskich miast z rybami różnych typów . I znowu anolini, cappellacci faszerowane dynią, danie z obszaru Ferrary i ciasto ziemniaczane, typowe dla wiosek w dolinach. Wszystkie "spłukane" typowym Lambrusco lub Sangiovese .

Aby uniknąć poczucia winy z powodu nadmiernego jedzenia, po posiłkach można spacerować po wzgórzach, podziwiając krajobraz i regenerując się przy dźwiękach natury. Wybierz jedną z naszych ofert zakwaterowania w Domach Wiejskich w Emilii-Romanii z restauracją, w której możesz odkryć typową kuchnię Emilia-Romania i jej wiele typowych produktów.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!