gospodarstwo z restauracją w Apulii


Pobyt w Apulii w wiejskim domu z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz odkrywać terytorium Puglia nie tylko z punktu widzenia artystycznego i naturalnego piękna, ale także ze specjalności kulinarnych? Zapoznaj się z ofertą Farmy z restauracją w Apulii i wybierz najbardziej odpowiedni dla Twojego pobytu w imię typowej kuchni Apulii w mieszkaniu zanurzonym w Apulii , w Salento , w Murge lub w Dolinie Itria .

Wakacje w gospodarstwie, aby odkryć kuchnię Apulii

Apulia to region bogaty w gastronomiczne specjały, które są znane i cenione na całym świecie za ich autentyczność. W naszych domach z restauracją w Apulii można skosztować typowych apulijskich przepisów przygotowanych z wykorzystaniem sezonowych surowców , produkowanych przez tę samą farmę lub innych producentów w okolicy. Możesz więc spróbować potraw przyrządzanych ze sztuki i oryginalnych składników od farmy po stół. Możesz spróbować ponownie w domu po kilku lekcjach gotowania w ramach samych farm.

Focaccia pugliese, friselle, cavatelli i orecchiette, ciceri i tria, lampascioni, puccia, bombette, panzerotti, lampascioni, sery o ostrych smakach, takie jak cacioricotta, canestrato, ricotta i pasticciotti. Możesz skosztować tego wszystkiego i więcej w rodzinnej atmosferze farmy z restauracją w Apulii niedaleko Bari lub w niewielkiej odległości od Lecce . Lub możesz przygotować smaczne obiady i kolacje w Masseria w Salento lub w typowej strukturze niedaleko Brindisi , idealnych miejsc do spędzenia kilku dni spokoju na terytorium słynącym z typowych produktów, które możesz podziwiać podczas pobytu wśród winnic i wielowiekowych gaje oliwne i zapachy natury.

Spójrz na naszą propozycję struktur i wybierz Agriturismo z restauracją w Puglia , którą wolisz na następne wakacje z jedzeniem i winem w Tacco d'Italia.

Zaznaczone Właściwości - Agriturismo z restauracją w Apulii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!