Dom z szkołą jazdy konnej w Abruzji


Jazda na jeździe konnej: Szkoła jazdy konnej w Abruzji

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby w pełni zrozumieć terytorium Abruzji i przeżyć dreszczyk emocji płynących z jazdy po sugestywnych ścieżkach w okolicach Abruzji wokół Pescary lub Chieti, możemy zaoferować Ci pobyt w gospodarstwie ze szkołą jazdy konnej w Abruzji . Zielony obszar Europy jest bogaty w zielone środowiska i naturalne parki i jest idealnym miejscem na weekend lub wakacje na koniu z rodziną, przyjaciółmi lub partnerem.

Farmy ze szkółką jeździecką i końmi w Abruzji

Nasze gospodarstwa z stadniną koni w Abruzzo, położone w sercu Abruzji, są zanurzone w piękne krajobrazy, otoczone łąkami i parkami, z widokiem na góry Majella i Gran Sasso . Idealne miejsca na wakacje, aby odkryć dziką przyrodę i charakterystyczne średniowieczne wioski Abruzji i oazę spokoju, gdzie można odpocząć i cieszyć się przyrodą.

Gospodarstwa ze szkółką jazdy konnej w Abruzji umożliwiają dorosłym i dzieciom przeżycie emocji związanych z jazdą z posłusznymi i wyszkolonymi zwierzętami w obecności wykwalifikowanych instruktorów i doświadczonych przewodników jeździeckich . Wewnątrz stadniny koni Farrm lub ośrodka stowarzyszonego, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym jeźdźcem, możesz usiąść w siodle , wziąć udział w lekcjach jazdy konnej, nauczyć się podstawowych technik lub w pełni cieszyć się naturą Abruzji, spacerując i trekking po koniach. doliny, przez wzgórza, w górach, wzdłuż morza lub wzdłuż szlaku konnego Gran Sasso , najdłuższa szyna we Włoszech, 320 km długości w nieskażonej przestrzeni wokół masywu centralnego.

Na wakacje na koniu w Abruzji wybierzcie pobyt w jednym z naszych pensjonatów, domków letniskowych i gospodarstw rolnych z jazdą w Abruzji . Poznaj dziewiczą przyrodę i odkryj cuda zielonej Europy wraz z twoim koniem.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!