Gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni na Sycylii


Wakacje na koniu na Sycylii w gospodarstwie z stadniny koni

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Czy chcesz przeżyć dreszczyk emocji podczas jazdy wśród wspaniałych krajobrazów Sycylii? Aby cieszyć się wolnością lub w rytmie kłusa, Doliną Świątyń, stokami Etny lub plażami trapańskich, zarezerwuj Farmę ze stadniną koni na Sycylii . Idealny na rodzinne środowisko, w ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Czy chcesz przeżyć dreszczyk emocji podczas jazdy wśród wspaniałych krajobrazów Sycylii? Aby cieszyć się wolnością lub w rytmie kłusa, Doliną Świątyń, stokami Etny lub plażami trapańskich, zarezerwuj Farmę ze stadniną koni na Sycylii . Idealny na rodzinne środowisko, w otoczeniu dziewiczej przyrody, w bliskim kontakcie z końmi i na nowo odkrywa naturalne rytmy na wsi. Wybierz zakwaterowanie, które najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom w gospodarstwach rolnych, pensjonatach, domach wakacyjnych, apartamentach i gospodarstwach rolnych ze stadninami jeździeckimi na wakacje na koniu .

Gospodarstwa agroturystyczne ze stadninami i końmi na Sycylii

W naszych domach na Sycylii, w stajniach jeździeckich znajdziecie zakwaterowanie wyposażone lub związane z pobliskimi obiektami, z końmi, kucykami i osłami oraz oferujące indywidualne lub grupowe lekcje jazdy dla dorosłych i dzieci, z wykwalifikowanymi trenerami, inicjacją w siodle dla najmłodszych i terapia końska . Trekking konno po ścieżkach i stare ścieżki mułów na terenach otaczających osiedle są organizowane dla ekspertów, a także jazda konna o różnym czasie trwania i trudności z wykwalifikowanymi przewodnikami między zielonymi pastwiskami i starożytnymi sycylijskimi farmami.

Będziesz mógł cieszyć się krajobrazem o wyjątkowej urodzie z innego punktu widzenia oraz niezwykłym i całkowicie ekologicznym środkiem transportu! Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy początkującym, masz do dyspozycji cały tydzień lub kilka dni, mamy farmę ze stajniami na Sycylii, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Daj sobie weekend lub wakacje na koniach na Sycylii, aby odkryć jego naturę, krajobrazy, wioski, typowe struktury i wydarzenia w wolnym tempie.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, zobacz także naszą ofertę Farmy ze zwierzętami .