Kampania Kampania blisko morza


Agriturismo blisko morza w Kampanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz na farmie w Kampanii blisko morza na weekend ? Zajrzyj na naszą stronę Apartamenty, B & B, Wille, Hotele, Domki Letniskowe i Gospodarstwa Wiejskie w Kampanii na relaksujący wypoczynek w zieleni w pobliżu Zatoki Neapolitańskiej lub Wybrzeża Amalfi .

Wakacje w agroturystyce blisko morza w Kampanii

Nasze gospodarstwo agroturystyczne w pobliżu morza w Kampanii jest zanurzone w zielonych wzgórzach, w sugestywnych i romantycznych ramach na granicy parku Cilento , w tle pięknego krajobrazu z widokiem na Zatokę Salerno , otoczonego przez sugestywne naturalne krajobrazy z widokiem na równinę Sorrento lub Zatoki Neapolitańskiej, w łatwym położeniu, aby cieszyć się krystalicznie czystym morzem lub odkryć piękno okolicy. Możesz łatwo dotrzeć do miejsc takich jak Pompeje, Paestum, Positano, Amalfi , nie zapominając o wyspach Capri i Ischia .
Znajdziesz tu zakwaterowanie z klimatyzacją, aby nie cierpieć letniego upału, basen, w którym można się ochłodzić w upalne dni i uniknąć tłumów plaż w godzinach szczytu, restauracji, w której można spróbować wielu specjałów z Kampanii i placu zabaw dla rozrywka dla dzieci.

Jeśli chcesz być niezależny, mieć miejsca tylko dla siebie i nie martwić się harmonogramami, sugerujemy, aby wybrać Apartamenty, domy wakacyjne i wille . Jeśli chcesz być bardziej komfortowy podczas wakacji, możesz zarezerwować nocleg ze śniadaniem i hotel . Bez względu na to, jaki rodzaj obiektu wybierzesz, możesz cieszyć się wakacjami na wsi w Agriturismo w pobliżu morza w Kampanii .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!