Liguria Farmhouse blisko morza


Wakacje w Ligurii w Agriturismo blisko morza

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Na wakacje na plaży w Ligurii szukaj rozwiązania, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wybieraj pomiędzy Domami, Apartamentami, B & B, Wille, Hotele i Domy Wakacyjne dla wszystkich budżetów. Rezerwacja domku w Ligurii w pobliżu morza nie oznacza tylko morza i pięknych plaż, ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Na wakacje na plaży w Ligurii szukaj rozwiązania, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wybieraj pomiędzy Domami, Apartamentami, B & B, Wille, Hotele i Domy Wakacyjne dla wszystkich budżetów. Rezerwacja domku w Ligurii w pobliżu morza nie oznacza tylko morza i pięknych plaż, ale także możliwość odwiedzenia miast, wiosek, odkrywania miejsc, uprawiania sportu i cieszyć się wspaniałą przyrodą tego pięknego regionu.

Dom wiejski w pobliżu najpiękniejszych nadmorskich kurortów Ligurii

Wykonane przez Riviera di Ponente i Riviera di Levante, odpowiednio na zachód i wschód od Genui, Liguria jest pełna uroczych wiosek z widokiem na morze, wśród najbardziej znanych: Portofino , Cinque Terre , Santa Margherita Ligure, Rapallo, Sestri Levante, Chiavari, Camogli . Gospodarstwo w Ligurii w pobliżu morza pozwala spędzić relaksujące wakacje w spokojnej okolicy otoczonej zielonymi wzgórzami i okolicznymi lasami.

Na naszej stronie znajdziesz różne rodzaje zakwaterowania, od B & B , przez hotele , do domów wiejskich z basenem do apartamentów i domów wakacyjnych dla tych, którzy chcą większej swobody. Możesz zdecydować się na pobyt w Gospodarstwie w Ligurii, w pobliżu morza w La Spezia , w pobliżu Morza Riviera di Levante , plaż w Lerici, Fiascherino i Tellaro i charakterystycznych nadmorskich miejscowościach Cinque Terre. Możesz też wybrać zakwaterowanie w pobliżu Imperii lub Savony i cieszyć się pięknem morza Riviera di Ponente , takimi jak Baia dei Saraceni w Varigotti lub Lido delle Sirene w Bergeggi. Lub możesz zdecydować się na małe Golfo Paradiso , między Genuą i Portofino.

Wybierz swój dom w Ligurii blisko morza i zarezerwuj następne wakacje!