Wesela na farmie w Toskanii: lista gospodarstw rolnych, domów wakacyjnych i willi w Toskanii organizujących wesela i przyjęcia


Wesela w gospodarstwie w Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli myślisz o ślubie w Toskanii, wille, zamki i gospodarstwa wiejskie z basenem , położone na wzgórzach Toskanii, mogą być idealnym miejscem na ślub ... dla marzycielskiej historii miłosnej, jakiej doświadczają pary sławnych ekranów w Toskanii, Romeo i Julia autorstwa Zeffirelli'ego lub Roberto Benigniego i jego "księżniczka" w filmie "Życie jest piękne".

Piękno tych krajobrazów może sprawić, że twój ślub stanie się najbardziej pamiętnym wydarzeniem w twoim życiu, jeśli towarzyszy mu wydajna organizacja. Dlatego ważne jest, aby ludzie specjalizowali się w organizowaniu uroczystości, przyjęć i cateringu . Na Agriturismo.net można znaleźć kilka gospodarstw rolnych, wille i domy wakacyjne, które organizują catering i wesela w Toskanii .

Wasze przyjęcie weselne i wesele w wiejskim domu w Toskanii lub w innym z naszych kwater, będą idealną oprawą, aby uczynić twój najpiękniejszy dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Zaznaczone Właściwości - Wesela w Toskanii na farmie, willa

Choose your region: - Wesela w Toskanii na farmie, willa

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!