Gospodarstwo rodzinne w Lombardii


Dom wiejski dla rodzin w Lombardii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz gospodarstwa rodzinnego w Lombardii, aby zorganizować następne wakacje z dziećmi? Pobyt w wiejskim domu jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz spędzić relaksujące wakacje w wiejskiej i nieformalnej okolicy niedaleko miasta i spędzić czas w kontakcie z naturą w przyjaznych dla rodzin strukturach zanurzonych w okolicy Lombardii.

Na naszej stronie znajdziesz gospodarstwa rodzinne w Lombardii, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin, z usługami ad hoc, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Znajdziesz przestronne pokoje i apartamenty wyposażone w usługi przyjazne dzieciom , takie jak przewijaki, wysokie krzesełka, łóżeczka dziecięce .

Również wspólne obszary, w których można zjeść zdrowe i pyszne śniadania chłopskie z oryginalnymi produktami, place zabaw, w których dzieci mogą się swobodnie bawić, basen na cieplejsze miesiące, restauracja z menu dla dzieci w obiektach oferujących częściowe i pełne wyżywienie . A potem rowery do wynajęcia , wycieczki i stajnie jeździeckie na lekcje jazdy konnej i spa dla dorosłych do relaksu. W razie potrzeby niektóre gospodarstwa wiejskie w Lombardii dla rodzin oferują również usługi opieki nad dziećmi .

Wśród różnych rodzajów rodzinnych gospodarstw znajdują się Farmy Edukacyjne , organizowane są liczne zajęcia dla dzieci, takie jak lekcje gotowania, kursy dotyczące roślin i kwiatów oraz Farmy ze zwierzętami, w których dzieci mogą podziwiać kozy, krowy, osły, gęsi i kaczki . Edukacyjne i zabawne wakacje, w których można oddychać czystym i zdrowym wiejskim powietrzem kilka kroków od miasta.

Przejrzyj naszą propozycję pensjonatów, domów wakacyjnych, willi i gospodarstw rolnych dla rodzin w Lombardii i wybierz ten, który najlepiej pasuje do twoich rodzinnych wakacji w pobliżu Mediolanu i jeziora Garda.

Choose your region: - Dom wiejski dla rodzin w Lombardii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!