Gospodarstwo ze zwierzętami w Lombardii


Wakacje z dziećmi: Gospodarstwo ze zwierzętami w Lombardii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Szukasz wymarzonego miejsca na rodzinne wakacje z dziećmi? Zobacz nasze propozycje na pobyt na farmie ze zwierzętami w Lombardii . Tutaj ty i twoje dzieci możecie spędzić kilka dni w bliskim kontakcie ze zwierzętami hodowlanymi ze stajni, gospodarstw rolnych i innych miejsc ... Zobacz Inne


Choose your region: - Gospodarstwa ze zwierzętami w Lombardii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Szukasz wymarzonego miejsca na rodzinne wakacje z dziećmi? Zobacz nasze propozycje na pobyt na farmie ze zwierzętami w Lombardii . Tutaj ty i twoje dzieci możecie spędzić kilka dni w bliskim kontakcie ze zwierzętami hodowlanymi ze stajni, gospodarstw rolnych i innych miejsc zakwaterowania i uciec z miasta na cały weekend lub nawet dłużej. Razem przeżyjesz naprawdę wyjątkowe i przyjemne doświadczenie w Lombardii, niedaleko Mediolanu .

Wakacje w Lombardii na farmie ze zwierzętami

Spędzanie wakacji na farmie ze zwierzętami w Lombardii to idealna okazja, aby na nowo odkryć najbardziej naturalne rytmy życia, odchodząc od codziennego szaleństwa i zanurzenia się w ponadczasowej atmosferze prawdziwego gospodarstwa i odkrywając jego otoczenie, w pełni ciesząc się spokojem i uciszyć lokalną zdrową kuchnię.

Gospodarstwo ze zwierzętami w Lombardii jest idealnym miejscem, aby dać Tobie i dzieciom możliwość kontaktu z najbardziej autentyczną naturą i prostotą wiejskiego życia wśród kwiatów, roślin i zwierząt, które można obserwować w ich naturalnym środowisku. Raj na zielone wakacje w Lombardii dla dorosłych i dzieci, gdzie nie zabraknie zajęć i okazji do zabawy. Wszystko można znaleźć na wsi w pobliżu miasta lub w zieleni otaczającej brzegi jeziora Garda lub jeziora Como .

Na co czekasz? Zarezerwuj wakacje na farmie ze zwierzętami w Lombardii na kilka dni zabawy z dziećmi w sercu Lombardii.

Dla rodzinnych wakacji z dziećmi warto również zajrzeć do naszych Farm Edukacyjnych i naszych Domów Wiejskich w Lombardii dla dzieci .