Agriturismo Calabria z basenem dla dzieci


Wakacje rodzinne na farmie w Kalabrii z basenem dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na wakacje z dziećmi na wsi w Kalabrii, spójrz na naszą ofertę Farmy w Kalabrii z basenem dla dzieci zaprojektowanym dla najmłodszych gości i spokoju ich rodziców, położonym na dużych obszarach zakwaterowania otoczonych zieloną oliwką lub gajami cytrusowymi i oferuje panoramiczne widoki na okolicę i morze.

Nasze Agroturystyka z basenem dla dzieci w Kalabrii to płytkie i ciepłe baseny zaprojektowane specjalnie dla dzieci. W przeciwnym razie mogą to być duże baseny o różnych poziomach głębokości, odpowiednie zarówno dla małych dzieci, jak i dzieci. W naszych gospodarstwach w Kalabrii z basenem dla dzieci Twoje dzieci mogą bawić się w wodzie i zaznajomić się z tym cudownym elementem w całkowitym bezpieczeństwie i mogą cieszyć się zabawami wodnymi, dmuchawkami i mini-zjeżdżalniami, które można znaleźć na miejscu.

Podczas gdy oni bawią się w basenie, można odpocząć i cieszyć się wspaniałą okolicą w solarium, odpocząć w cieniu drzew lub popływać i bawić się z dziećmi w rodzinnej i przyjaznej atmosferze gospodarstwa.

Zarezerwuj urlop rodzinny w Kalabrii i zobacz także naszą propozycję Farmy dla dzieci w Kalabrii na wakacje z dziećmi.

Zaznaczone Właściwości - Dom z basenem dla dzieci w Kalabrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!