Dom wiejski ze spa w Lombardii


Dom wiejski ze spa w Lombardii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby odłączyć i naładować baterie, zobacz nasze Agriturismo ze spa w Lombardii na naszej stronie internetowej. Wśród naszych obiektów znajdziesz propozycję Agroturystyki ze spa, w której zatrzymasz się na romantyczny weekend lub relaksujący wypoczynek w zielonej okolicy pod Mediolanem.

Nasze gospodarstwa wiejskie w Lombardii ze spa znajdują się w niewielkiej odległości od głównych miast, jeziora Garda i jeziora Como. Są to kąciki spokoju, w których można spędzić kilka dni w bliskim kontakcie z naturą ze swoim partnerem, rodziną lub przyjaciółmi i odzyskać energię między relaksującym krajobrazem a zabiegami wellness.

Jacuzzi, emocjonalne prysznice, sauna, masaże i holistyczne zabiegi w konstrukcjach wstawionych w zieloną przyrodę i w harmonii z otaczającym obszarem sprawią, że będziesz przeżywać wrażenia zmysłowe w rundzie.
Ponadto w Lombardii można znaleźć romantyczne farmy z prywatnym spa do użytku osobistego, farmy ze spa i krytym lub odkrytym basenem z panoramicznym widokiem oraz bio farmy ze spa , wykonane z materiałów ekologicznych i ogrzewane energią odnawialną, które oferują produkty ekologiczne z terytorium i farmy ze stajniami i uzdrowiskami, aby połączyć relaks z wyprawami konnymi i odkrywanie okolicy.

Dom wiejski ze spa w Lombardii to idealne miejsce do odzyskania energii, cieszenia się ciszą i zapachami natury oraz spędzenia romantycznego pobytu ze swoim partnerem lub kilku dni dobrego samopoczucia z przyjaciółmi lub rodziną.
Sprawdź naszą ofertę zarezerwuj pobyt w Agroturystyce i Relais z centrum odnowy biologicznej w pobliżu Mediolanu, Como, Mantui, Brescii i jeziora Garda.

Choose your region: - Dom wiejski ze spa w Lombardii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!