$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Ta piękna okolica, rozciągająca się między prowincjami Livorno i Grosseto , ma wiele do zaoferowania tym, którzy planują wakacje w domku w Maremma , które nie zawiodą miłośników sportu i morza, ale także tych, którzy kochają wakacje na wsi lub podróżować z dziećmi.

Dom wiejski w Maremma między naturą a kulturą

Maremma charakteryzuje się zróżnicowanym krajobrazem, w którym morze, góry i wzgórza łączą się harmonijnie z działalnością człowieka. Dzikie terytorium, zdominowane przez bujną przyrodę, z krystalicznie czystym morzem, długimi plażami, gęstymi lasami, naturalnymi źródłami i polami obsadzonymi winoroślą i drzewami oliwnymi.

Sovana, Pitigliano, Sorano, Porto Ercole i Porto Santo Stefano to tylko niektóre z urokliwych wiosek rozsianych po Maremma , gdzie kuchnia jest mistrzem, z typowymi lokalnymi potrawami i produktami do skosztowania z dobrymi lokalnymi winami. Scansano, Manciano, Magliano in Toscana i Capalbio są idealne dla tych, którzy kochają okolicę. Łatwo tutaj zapomnieć o stresie i zrelaksować się pływając w dobroczynnych wodach Saturni .

Dom wiejski w Maremma w Parco dell'Uccellina

Miłośnicy trekkingu wybiorą się na spacer, który prowadzi z Follonicy do pięknej Cala Violina lub ścieżek Parco della Maremma lub Parco dell'Uccellina, którymi można podróżować pieszo, rowerem, konno, osłem lub kajak. Zielona oaza o powierzchni 9 000 hektarów, która rozciąga się między gminami Grosseto, Magliano i Orbetello, z 25 kilometrami piaszczystych plaż i klifów otoczonych lasami sosnowymi, bagnami, pastwiskami i polami uprawnymi od Principina a Mare do Talamone .

To tylko niektóre z aspektów, które uczynią twój urlop w Maremma wyjątkowym. Wybierz jedną z naszych propozycji apartamentów, willi z basenem i domku w Maremma !

Zaznaczone Właściwości - Maremma