Agriturismo Calabria blisko morza


Wakacje na farmie w Kalabrii w pobliżu morza

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy myślisz o spędzeniu kolejnych wakacji na wybrzeżu Kalabrii? Na naszej stronie znajdziesz propozycję Dom na wsi w Kalabrii w pobliżu morza na pobyt w zielonej Kalabrii, niedaleko najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego i wybrzeża Morza Jońskiego, Doskonałe rozwiązanie, jeśli kochasz przyrodę i chcesz dotrzeć w niedługim czasie do najbardziej znanych plaż Kalabrii: Tropea, Capo Vaticano, Pizzo Calabro, Copanello, Soverato i Capo Rizzuto , żeby wymienić tylko kilka.

Wakacje w Kalabrii w Gospodarstwie blisko morza

Nasze agroturystyki w Kalabrii, w pobliżu morza, są wprowadzane w urzekające krajobrazy, z widokiem na okoliczne średniowieczne wioski lub w górach Parku Narodowego Pollino, miejsce dla wspaniałych spacerów w naturze. Jednocześnie znajdują się w strategicznej pozycji, aby dotrzeć na krótko wyposażone, dzikie plaże, piaszczyste lub kamieniste plaże i zanurkować w krystaliczne morze Kalabrii.

Nasze B & B, Domy Wakacyjne i Agroturystyka w Kalabrii w pobliżu morza są idealnym miejscem na spędzenie wakacji z czystym relaksem w wyjątkowej atmosferze i rodzinnej atmosferze, w spokoju kalabryjskiego krajobrazu, wśród wzgórz porośniętych gajami cytrusowymi i gaje oliwne. Nie zapominając o prawdziwej kuchni związanej z recepturami regionu, przygotowywanej z naturalnych i sezonowych składników, które można skosztować w restauracji na farmie, aby zakończyć piękny dzień słońca, morza i dlaczego nie, basen .

Niezależnie od tego, czy Twoje wakacje to rodzinne wakacje z dziećmi lub przyjaciółmi pełnymi zabawy, czy też wakacje z partnerem relaksu i romantyzmu, farma w Kalabrii nad morzem jest idealna na pobyt w celu odkrycia naturalistycznego piękna wybrzeża Kalabrii w pobliżu Cosenza, Catanzaro i Vibo Valentia .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!