Gospodarstwo ze stadniną koni w Wenecji Euganejskiej


Jazda na jeździe konnej: Urlop w gospodarstwie rolnym w Veneto

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Chcesz zwiedzić Wenecję, jeżdżąc konno i patrząc na różne scenerie i krajobrazy przed sobą? Spójrz na naszą ofertę wakacji na farmie ze stadniną koni w Veneto . Znajdziesz tu noclegi oferujące zajęcia dla wszystkich: od prostych spacerów dla początkujących po fascynujące wycieczki dla ekspertów siodła. Mała wyposażona oaza, oddalona od ruchu ulicznego i chaosu miasta, gdzie można połączyć pasję do koni z relaksującą i sugestywną atmosferą prostego otoczenia zanurzonego w zieleni regionu Veneto.

Gospodarstwa z stadniną koni i końmi w Veneto

Gospodarstwa ze stajniami w Veneto oferują odwiedzającym wiele atrakcji: nie tylko środowisko i przyrodę, ale także historię, kulturę, rolnictwo, żywność i wino. Możesz pozostać w spokoju w weneckiej wsi w pokojach położonych w niewielkiej odległości od ważnych miast, takich jak Werona, Wenecja i Padwa , u podnóża Dolomitów lub w sercu Delty Padu . Lub można znaleźć się wśród pięknych wzgórz w sercu Valpolicella lub w otoczeniu Wzgórz Euganejskich . Stąd można jeździć konno po okolicy, podczas wycieczek organizowanych przez farmę lub w pobliskich zakładach partnerskich, zawsze z doświadczonymi przewodnikami .

Podczas pobytu na dużym obszarze farmy poznasz pierwsze zasady relacji z koniem, jak założyć siodło na konia i uczyć się jazdy konnej . Jeśli jesteś doświadczonym jeźdźcem, możesz zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnych przewodników , jeździć dobrze wyszkolonymi końmi farmy lub konia, który może odpocząć w specjalnych skrzynkach gospodarstwa. Wasze dzieci będą mogły przyjąć chrzest siodła i prowadzić kucyki i konie odpowiednie dla nich.

Gospodarstwo z ujeżdżalniami w Veneto jest idealnym miejscem do wypoczynku, a wakacje na koniu to zrównoważony sposób poznawania terytorium i odkrywania lokalnych tradycji i kultur bez wpływu na środowisko, zanurzenie się w wiejskiej atmosferze, gdzie dominuje pokój i relaks. od chaosu i stresu. Wybierz między pensjonatami, willami i domami wiejskimi w Veneto ze stajniami jeździeckimi.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!