Trentino Alto Adige Agriturismo z restauracją


Wakacje w Trentino Alto Adige na farmie z restauracją

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Trentino Alto Adige to obszar, który można zwiedzić daleko, także typową kuchnię , która jest bogatą integralną częścią terytorium. W Stube z dawnych zagród, typowe domy wiejskie teraz przekształcony charakterystycznym Agriturismo można spróbować starożytnych tradycyjne ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Trentino Alto Adige to obszar, który można zwiedzić daleko, także typową kuchnię , która jest bogatą integralną częścią terytorium. W Stube z dawnych zagród, typowe domy wiejskie teraz przekształcony charakterystycznym Agriturismo można spróbować starożytnych tradycyjne receptury przygotowywane z produktów pochodzących bezpośrednio z pól i gospodarstw miejscowych lokali lub gospodarstwach. Wybierz gospodarstwo w Trentino Alto Adige z restauracją, aby spędzić weekend lub dłuższy pobyt z rodziną . Znajdziesz tu przyjazne i przyjazne otoczenie, w którym oprócz zanurzenia się w naturze możesz skosztować wielu smacznych, zdrowych i oryginalnych potraw.

Wakacje na farmie, aby odkryć dania z Trydentu i Południowego Tyrolu

Na farmie z restauracją w Trentino Alto Adige spędzisz wakacje w bliskim kontakcie z naturą, a znajdziesz prawdziwą życzliwość właścicieli, którzy zrobią wszystko, aby wakacje w Trento i okolicy były niezapomniane. 360-stopniowe doświadczenie smaku i możliwość odkrywania i poznawania miejsc i tradycji. Po dniu spędzonym na wędrowaniu po dolinach, chodzeniu po górach lub zwiedzaniu miasta, można zjeść w typowych pokojach wyposażonych w ławy i ciężkie drewniane stoły w Agriturismo z restauracją w Trentino Alto Adige , gdzie serwowane są pyszne, typowe dania . Smaczne zupy, takie jak Panada, Meuse i Panica, canederli wszystkich rodzajów, schlutzkrapfen, czyli typowe tyrolskie ravioli pokryte roztopionym masłem, risottami, gulaszem wołowym, dziczyzną (to jest cervo, ale także capriolo), kapustą kiszoną, polentą carbonera, salami i wędlin, serów, jabłek strudlowych i kaiserschmarrn z dżemem i cukrem oraz słynną grappą z Trentino.

Te i wiele innych typowych dań czekają na Ciebie w hotelach, hotelach, na farmach i w Agritourismos z restauracją w Trentino Alto Adige . Doskonała okazja do spróbowania najbardziej autentycznych smaków tego regionu i cieszenia się zieloną przestrzenią oraz świeżym i zdrowym powietrzem, idealnym miejscem na pobyt z dziećmi .