Trentino Alto Adige Agriturismo z restauracją


Wakacje w Trentino Alto Adige na farmie z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Trentino Alto Adige to obszar, który można zwiedzić daleko, także typową kuchnię , która jest bogatą integralną częścią terytorium. W Stube z dawnych zagród, typowe domy wiejskie teraz przekształcony charakterystycznym Agriturismo można spróbować starożytnych tradycyjne receptury przygotowywane z produktów pochodzących bezpośrednio z pól i gospodarstw miejscowych lokali lub gospodarstwach. Wybierz gospodarstwo w Trentino Alto Adige z restauracją, aby spędzić weekend lub dłuższy pobyt z rodziną . Znajdziesz tu przyjazne i przyjazne otoczenie, w którym oprócz zanurzenia się w naturze możesz skosztować wielu smacznych, zdrowych i oryginalnych potraw.

Wakacje na farmie, aby odkryć dania z Trydentu i Południowego Tyrolu

Na farmie z restauracją w Trentino Alto Adige spędzisz wakacje w bliskim kontakcie z naturą, a znajdziesz prawdziwą życzliwość właścicieli, którzy zrobią wszystko, aby wakacje w Trento i okolicy były niezapomniane. 360-stopniowe doświadczenie smaku i możliwość odkrywania i poznawania miejsc i tradycji. Po dniu spędzonym na wędrowaniu po dolinach, chodzeniu po górach lub zwiedzaniu miasta, można zjeść w typowych pokojach wyposażonych w ławy i ciężkie drewniane stoły w Agriturismo z restauracją w Trentino Alto Adige , gdzie serwowane są pyszne, typowe dania . Smaczne zupy, takie jak Panada, Meuse i Panica, canederli wszystkich rodzajów, schlutzkrapfen, czyli typowe tyrolskie ravioli pokryte roztopionym masłem, risottami, gulaszem wołowym, dziczyzną (to jest cervo, ale także capriolo), kapustą kiszoną, polentą carbonera, salami i wędlin, serów, jabłek strudlowych i kaiserschmarrn z dżemem i cukrem oraz słynną grappą z Trentino.

Te i wiele innych typowych dań czekają na Ciebie w hotelach, hotelach, na farmach i w Agritourismos z restauracją w Trentino Alto Adige . Doskonała okazja do spróbowania najbardziej autentycznych smaków tego regionu i cieszenia się zieloną przestrzenią oraz świeżym i zdrowym powietrzem, idealnym miejscem na pobyt z dziećmi .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!