gospodarstwo z restauracją w Ligurii


Zostań w Ligurii w wiejskim domu z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na weekend lub wakacje w zielonej Ligurii , pełen relaksu i dobrego jedzenia, spójrz na naszą ofertę Farm Holidays z restauracją w Ligurii . Wybierz spośród różnych rodzajów zakwaterowania, które oferują możliwość skosztowania smaków kuchni Ligurii w rodzinnym otoczeniu zanurzonym w zieleni Ligurii, w pobliżu romantycznego wybrzeża.

Wakacje w Farmie, aby odkryć kuchnię Ligurii

Kuchnia liguryjska pokazuje dwie dusze swojego terytorium: wybrzeże i ląd. W Gospodarstwach z restauracją w Ligurii skosztujesz domowej kuchni, sezonowo połączonej z terytorium i wykonanej z wysokiej jakości składników, takich jak dzikie dzikie zioła, produkty ogrodowe, pierwsze owoce z lasu, świeży i suszony makaron oraz produkty mączne. morze chwyta świeżość, wszystko zdominowane przez oliwę z oliwek extra virgin DOP. Zdrowe produkty pochodzące bezpośrednio z gospodarstwa lub od innych lokalnych producentów będą głównymi składnikami dla realizacji typowych potraw liguryjskiej tradycji kulinarnej .

Każda gmina ma swoją specjalność, a każde Agriturismo z restauracją w Ligurii ma swój własny przepis na odkrycie. W wiejskim domu w La Spezia , w pobliżu pięknej scenerii Cinque Terre , w Bed and Breakfast w pobliżu Imperii lub w domu wakacyjnym w pobliżu morza , skosztujesz wykwintnych specjałów, takich jak cappon magro, panissa z ciecierzycy, cima alla genovese, ravioli z ogórecznika, zielone ciasto, trofie al pesto , farinata i genovese focaccia . I wina takie jak Ciliegiolo , Bianchetta, Bonarda Superiore, Pigato Vermentino i wina Rossese .

Wybierz z naszej oferty zakwaterowania i domku letniskowego w Ligurii z restauracją, gdzie możesz odkryć typową kuchnię liguryjską i jej wiele typowych produktów, spędzić kilka dni w spokoju Ligurii, kołysząc się w rytm życia wiejskiego.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!