Agriturismo Marche z restauracją


Pobyt w Marche in Farmhouse z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Chcesz zakosztować prostego smaku gastronomicznej tradycji Marche ? Spójrz na naszą ofertę Agriturismo w Marche z restauracją i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, gdzie możesz skosztować kuchni i typowych produktów tego, w ciepłej i przyjaznej atmosferze na łonie natury.

Wakacje na farmie, aby odkryć kuchnię Marche

Spróbujesz kuchni Marche w starym kamiennym gospodarstwie na wzgórzach Marche, w pięknym mieszkaniu w doskonałej harmonii z pięknymi krajobrazami Ancona lub na farmie z restauracją w Marche niedaleko morza, zaledwie kilka minut jazdy od Pesaro Urbino . Makarony z wałkiem do ciasta, wędliny, wędliny, sery, a także ropa i wino, oczywiście są zawsze produkowane przez gospodarstwa lub przez innych lokalnych producentów.

Kuchnia Marche to bardzo urozmaicona kuchnia z różnorodnymi daniami z mocnymi i zdecydowanymi smakami opartymi na mięsie, typowymi dla górskich obszarów, oraz skorupiakami, błękitnymi rybami i owocami morza, typowymi dla słynnej Riviera del Conero . Typowymi potrawami przybrzeżnymi są brodetto di pesce, oliwki Ascolan, vincisgrassi, Maccheroncini di Campofilone i sfogliata crescia. Nie zapominając o typowych produktach, takich jak ciauscolo , miękkie salami i puchar głowy . Do najsłynniejszych deserów regionu Marche należy castagnole, kulki ciasta smażone na oleju posypanym cukrem pudrem, cicerchiata , calcioni, ravioli z ciasta chlebowego nadziewanego serem pecorino, jajka, cukier i skórka z cytryny oraz pączki z mosto, typowe obszaru Ascoli Piceno . Podczas gdy wśród win najbardziej znane są Rosso Conero, Verdicchio, Vernaccia, Bianchello, Lacrima di Morro d'Alba, Rosso Piceno i San Ginesio.

Wybierz jedną z naszych ofert zakwaterowania i pensjonatów z restauracją w Marche, gdzie możesz odkryć typową kuchnię z Marche i jej wiele typowych produktów.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!