Dom wiejski w górach


Wakacje w gospodarstwie w górach

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Włoska góra składa się z sugestywnych krajobrazów, parków narodowych, chronionych oaz, lasów bogatych w roślinność i charakterystycznych wiosek. Z Veneto na Sycylię , przechodząc przez Toskanię , górskie kurorty mają wiele do zaoferowania i nadają się zarówno na letnie wakacje, jak i na zimowe wakacje pełne zabawy i relaksu , w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich: par, grup przyjaciół , rodzin , dorosłych i dzieci . Zarezerwuj teraz dom górski !

Góra na wszystkie pory roku

Urlop w górskiej farmie ma tysiąc twarzy i jest idealnym wyborem, aby oderwać się od codziennej rutyny i przywrócić kontakt z naturą. Zimą można uprawiać sporty zimowe , takie jak jazda na nartach, narciarstwo zjazdowe, wędrówki na rakietach śnieżnych, jazda na snowboardzie, jazda na łyżwach. Ale nawet w lecie, kiedy większość ludzi tłoczy się w nadmorskich kurortach, można odpocząć i dobrze się bawić uprawiając wiele sportów i zabaw . "na świeżym powietrzu , od spacerów, jazdy konnej lub kolarstwa górskiego, po wędrówki, nordic walking, wspinaczkę, spływy kajakowe wzdłuż strumieni, sporty wodne w jeziorach i wiele więcej w wyposażonych obiektach.

Góra dla wszystkich smaków

Po intensywnie spędzonym dniu można odpocząć przez kilka godzin w spa lub centrum odnowy biologicznej w niektórych naszych obiektach agroturystycznych w górskich kurortach , odświeżyć się degustacją win z degustacji typowych produktów . Idealny na romantyczny weekend pełen relaksu i odnowy ciała i duszy.
Również w górach, nawet czworonożni przyjaciele będą mogli oddychać zdrowym powietrzem i zapomnieć o cementach i małych ogrodach przez długi czas, aby robić długie biegi w zielonych przestrzeniach górskich i przyjaznych zwierzętom właściwościach .

Poszukaj swojej farmy w górach i wybierz pomiędzy domami wakacyjnymi, willami i apartamentami opublikowanymi na naszej stronie internetowej!

Zaznaczone Właściwości - Farmy w górach

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!