Kampania w Kampanii z restauracją


Zostań w Kampanii na farmie z restauracją

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na pewno nie możesz odwiedzić Kampanii, nie będąc kuszonym przez kuchnię, charakteryzującą się prostymi smakami i oryginalnymi składnikami, mocnymi stronami typowych potraw z Kampanii . Z tego powodu wybraliśmy serię Domów Wiejskich w Kampanii z restauracją, w której można spróbować typowych przepisów tego regionu, bogatych w naturalne, artystyczne i kulturalne piękno, podczas weekendu lub dłuższego pobytu na łonie natury. Bed and Breakfast, Farmy i gospodarstwa agroturystyczne z restauracją w Kampanii, otoczone zielenią i ze wspaniałym widokiem na morze lub okolicę, czekają na Ciebie na niezapomniane wakacje z jedzeniem i winem .

Wakacje w Kampanii: Twoje gospodarstwo z restauracją

Kampania szczyci się jedną z najstarszych kulinarnych tradycji na świecie, bogatą w gastronomiczne specjały znane i cenione na całym świecie, przede wszystkim pizzę. Kuchnia Kampanii przyczyniła się również do narodzin i rozpowszechnienia diety śródziemnomorskiej , do jej stosowania produktów takich jak makaron, pomidory, olej i warzywa.

W naszych gospodarstwach z restauracją w Kampanii można skosztować typowych przepisów Kampanii przygotowywanych z produktów sezonowych, produkowanych przez to samo gospodarstwo lub przez producentów z tego regionu. Będziesz mógł spróbować potraw przygotowanych ze sztuką i oryginalnymi składnikami "od stołu do stołu", takimi jak pizza z krajem, gli spaghetti z sosem pomidorowym, bakłażan parmigiana, omlet z makaronu, impepata di cozze, smażone alici, makaron i fasola z małżami, fagioli con le cozze, friarielli na patelni i minestra maritata. Jeśli kochasz jedzenie uliczne, nie możesz przegapić mozzarelli w powozie, zeppole i panzarotti oraz prawdziwej pizzy Napolitana . A za słodycze będziesz rozpieszczany! Migliaccio, pastiera, casatiello, babà, sfogliatella, caprese, cytrynowe przysmaki, struffoli i zeppole. Możesz skosztować tego wszystkiego i więcej w rodzinnej atmosferze domu z restauracją w Kampanii w pobliżu morza w Neapolu lub Salerno , czasami wyposażonego w basen . Lub można zjeść smaczne obiady i kolacje z widokiem na romantyczne wybrzeże Amalfi lub w naturalnym otoczeniu Cilento .

Spójrz na naszą propozycję zakwaterowania i wybierz Agroturismo w Kampanii z restauracją, która wolisz dla Twojego gastronomicznego pobytu w pobliżu Sorrento .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!