Dom z lekcjami gotowania


Wakacje z jedzeniem i winem w Agriturismo z lekcjami gotowania

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Włochy to kraj tysiąca kulinarnych tradycji, w których każdy kraj ma swoje typowe receptury, które tylko miejscowi ludzie mogą przekazywać i nauczać. Wybór wakacji na farmie z lekcjami gotowania jest świetnym pomysłem na poznanie przepisów kulinarnych włoskiej tradycji i poznanie technik kulinarnych w celu przygotowania wyśmienitych potraw . W rodzinnej i wesołej atmosferze będziesz mógł gotować, korzystając z produktów od gospodarstwa do stołu uprawianych bezpośrednio przez farmę i odkryć sekrety i opowieści o przepisach przekazywanych od pokoleń.

Lekcje gotowania w Agriturismo

W zależności od regionu Włoch, który wybrałbym na wakacje w gospodarstwie wiejskim z lekcjami gotowania , możesz przygotować pyszne grzanki i zupy w Toskanii lub acquacotta w Umbrii , wyciągając świeży makaron z wałkiem do ciasta, aby zrobić smakowitą lasagne i tortellini w Emilii Romagna , pyszne agnolotti w Piemoncie i orecchiette do perfekcji w Apulii . Lub możesz znaleźć mieszanie drożdży, wody i mąki na doskonałą pizzę w Kampanii lub smażenie arancini na Sycylii . Pod koniec lekcji możesz spróbować przygotowanych potraw, towarzysząc im kieliszkiem lokalnego wina. Lekcje indywidualne lub grupowe, w języku włoskim lub angielskim, aby stać się doświadczonymi kucharzami i przygotować smaczne obiady dla znajomych po powrocie z wakacji: będzie to miła okazja, aby spędzić fajne rodzinne wakacje lub święto jedzenia i wina również dla pary.

Zajrzyj na naszą stronę Farmy z lekcjami gotowania na pobyt we Włoszech i nie przegap okazji, by nauczyć się najlepszych tradycyjnych włoskich przepisów !

Zaznaczone Właściwości - Agriturismo z lekcjami gotowania

Choose your region: - Agriturismo z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!